SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszykówka, siatkówka - gdzie zacząć - KATOWICE

temat działu:

Informator ŚLĄSKI

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 676

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez georgu z działu Sporty Zespołowe.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 281
witam :) mam 17 lat chciałabym zacząć trenować siatkówke lub koszykówke. Od jakiegoś czasu szukam miejsc gdzie mogłabym zacząć treningi ale nie prowadzą naborów, jeśli już to od rocznika 1999, lub po prostu źle szukam co jest bardziej prawdopodobne ;) ... wczesniej grałam siatkówke i kosza w gimnazjum, byłam na obozie siatkarskim. I tu pytanie. Polecilibyście jakiś klub, gdzie prowadzą nabór lub treningi dla początkujących? mam 182 wzrostu, ćwicze samoobrone i dodatkowo fitness, więc jestem w miare wysportowana i silna :) mam wiele chęci do pracy i energii którą chciałabym wykorzystać właśnie grach zespołowych :) Bardzo prosze o pomoc, wyrozumiałość bo jestem tu nowa i z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Kasia :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19
Witam,
Poszukujemy chętnych do gry w siatkówkę w poniedziałki i czwartki w Katowicach Kostuchnie o godz 18:45-20:15. Koszt 75zł dzielony na wszystkich po równo. Chętnych proszę o kontakt 693-361-474. /wiek i płeć nie ma znaczenia. Grupa istniejąca jest mieszana w wieku 25-45 lat. Więc każdy mile widziany umiejący grać.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hks szopienice

Następny temat

Poszukuję kompana na siłownie

Wiecej