SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszulkę do wyciskania sprzedam

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2332

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Amazone z działu Strongman i trójbój siłowy.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sprzedam koszulkę do wyciskania Inzera HPHD nr 42 używaną, niedrogo, w dobrym stanie

michal kermit
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
spoko ale nie ten dzial!!!
idz do dzialu TARGOWISKO!!!
pozdrawiam

jak boli to rosnie

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
a ile byś za nią chciał ?

Mam jeszcze pytanko: jesli teraz wyciskam poweidzym 90 kg to ile wycinę w takiej koszulce?



-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koszulka może ci dac Tomku od 5 do nawet 20 kg jak będziesz miał dobrą technikę i nauczysz się w niej wyciskać. nowa kosztuje około 350zł jak zamawiasz z Czech lub USA nie licząc wysyłki. A ja chcę za swoją 180 zł i jest w całkiem niezłym stanie. Pozdrawiam jeśli jestes zainteresowany możesz przedzwonić do mnie i się dogadamy 600251748.

michal kermit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
hmmm jeszzce musze się zastanowić

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Michał, telefon mogłeś dać na priva, rozpowszechanianie swojego może spowodować alwinę tzw. głupich telefonów.

Tomku, koszulka dużo daje mocnym. Jeśli masz mocne dociskanie i zamierzasz startować na zawodach to lepiej wypróbowac koszulki używanej. Gdy będziesz wiedział o co chodzi - kupisz nową, już konkretnie pod siebie. Lepiej eksperymentować na koszulkach używanych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 181 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3266
dzieki, macie po SOGu

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

-----------------------------
Pozdrawiam
Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na jaką szerokość klatki jest ta koszulka bo rozmiar 42 nie za wiele mi mówi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10579
Trudno powiedzieć, bo numery są na wagę ciała. 42 jest na wagę 67,5 kg. Ale ludzie są rózni - i poprzeczni, i podłużni. Więc trzeba koszulkę przymierzyć. Poza tym rekawy sa różnej długości, różne są otwory głowowe, długości samych koszulek, szerokość w barkach. Każda koszulka coś pomoże, ale jedna lepiej, druga gorzej. Trzeba szukać tej optymalnej. Dopiero to stwierdzisz gdy potrenujesz w jakiejkolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozmiar 42 według firmy inzer jest od 72 do 77 kg. Na kat. 67.5 jest nr 40. Ale najczęściej trójboiści i wyciskacze używają mniejszych o nr a czasem dwa. Więc spokojnie może się w nią wcisnąć koleś ważący 80-85 kg. Zależy czy wolisz po prostu ciasną, czy bardzo ciasną! Ja mam 105 w klatce, 168 i 75 kg. Ja osobiście wolę mniejsze ale niektórzy muszą nawet wyciskać w większych, bo więcej im wtedy daje. Jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem i chce więcej informacji zapraszam na maila.
Pozdrawiam wszystkich

michal kermit
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sprzedam Nokie 3310 TANIO !!

Następny temat

sprzęt kupić

Wiecej