SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koszmar odzywki bialkowej!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DeeJaaVuu z działu Szatnia.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 392 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6518
Dzis uslyszalem od kolesia szokujaca wiadomosc. Powiedzial, ze gdzies przeczytal o tym, ze jesli przez dluzszy czas bierze sie wysokobialkowe odzywki to ogrganizm sie tak do nich przyzwyczaja, ze przestaje wykorzystywac bialko pochodzace z normalnego porzywienia (miesa, roslin).
Kurcze, troche mnie zszokowala ta wiadomosc.
Co o tym sadzicie?? czy kots slyszal cos podobnego?

"They"... will tear your soul apart...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2141 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18809
...po kuracji białkowej....Panowie białko to ja ładuję cały czas dla zapewnienia odpowiedniego bilansu azotowego w moim organiżmie...naprawdę niektóre post'y są zabójcze szczegónie te mówiące o cuklach w braniu białka serwatkowego bądź aminokwasów!!!!!

To jakaś paranoja...takich rzeczy nie bierze się w cyklach....no i a'propo "złogów białkowych" w jelitach to robią się ale po jedzeniu takicj świństw jak biały chleb i wogóle produktów z mąki oczyszczonej, ale tym należy się przejmować dopiero po czterdziestce, bo obniża to możliwość przyswajania porzywienia - szczegónie złogi na poziomie okrężnicy.

No to nara!!!

REDRUM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale ubaw

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
To mi kumpel opowiadal ze jak sie je odzywki w stylu kreatyna , bialko to sie dostaje raka
no comment


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Prawdopodobnie kreatyna może powodować raka, ale nie wiem czy są już jakieś konkretne badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Nie straszcie mnie , wlasnie bede kupowac nowa puche kreatyny



Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Acid tez slyszalem.
Ale papierosy tez wywoluja raka a tyle ludzi sie nie przejmuje!

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do szkodliwosci odzywek to ekspertem jest bikej choc i on sie przelamal ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co jest wyswietla ze jest 26 odpowiedzi a ja widze 7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy wy mówicie powaznie z tą kreatyną ? nie straszcie ;-(
qurde wiem ze od szlugów mozna dostac raka, ale kreatyna chyba az tak szkodliwa nie jest !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1211 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41059
Czlowieku. Zielona herbata tez ponoc powoduje raka... wzasadzie to wiekszosc zywnosci szczegolnie sztuczne soczki czy jakies kielbaski czy konserwki zawieraja rakotworcze emulgatory Exxx. Mozna by to mnozyc... Nie zostalo nigdy udowiodnione ze kreatyna powoduje raka. Jezeli tak boisz sie o swoje zdrowie to pomysl o ludziach co sie koxuja i przezywaja swoje zycie w zdrowiu (rozsadnie koxuja) i szczesciu... Po prostu jak masz na cos umrzec to umrzesz i nic ci nie pomoze (np dziedziczne choroby) Powinna przyswiecac kazdemu jedna rozsadna mysl "Co za duzo to nie zdrowo" Ja osobiscie jade w roku na 2-3 cyklach kreatyny. I staram sie przedewszystkim moje osiagi opierac o dobra wysokobialkowa diete niz suplementy. Ktorego skladu nigdy nie jestem pewien (nie ma to jak bialka jaj) Jednakze nie wieze w bzdury typu ze krea wywoluje raka (predzej wrzodow dostaniesz na zoladku z jej przedawkowania Odzywiaj sie zdrowo nie pij nie pal i cwicz...
-----------------------------
Pozdrawiam!
$ - DuckmAn - $
Moderator dzialu "Targowisko"
"Kulturystyka jest jak piękna kobieta - to raj dla oczu, piekło dla duszy, a czyściec dla kieszeni"

Zmieniony przez - duck-man w dniu 2002-03-25 01:09:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
BZDURA!!!

Radosław Saganek
[email protected]
www.dso.z.pl 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Złe strony BCAA :-(((

Następny temat

Co powiecie o połaczeniu Olimp Glutarol 1000 i Olimp Kreatyna 1000

WHEY premium