SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

korki - adidas copa 17

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2613

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
Siemka, mam pytanie odnośnie korków adidas copa 17. Jak wygląda sprawa rozbijania się tych butów, bo copa mundiale rozbijały się o 2 rozmiary a niektórym nawet i więcej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Dziwne by but się tak rozbijał np z 43 do 45.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 30
A dla mnie nie dziwne, bo znam dobrze te buty. Osoby co mają stopę 43 1/3 musiały brać rozmiar 40 2/3. Sam mam rozmiar 40 2/3 i początkowo Copy były na mnie idealne, ale jak je rozbiłem koledze to on mając 43 1/3 idealnie w nie wchodził. Ja zamówię 39 1/3 bo dostałem od znajomego do przymiarki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPONSOR

Wiecej