SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja mieśnia podgrzebieniowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
Witam,
no wiec jak w temacie mam podejrzenie zerwania, naciagniećia, czy naderwania miesnia podgrzebieniowego. Zeby dokładnie ustalic co mi jest musze czekac do grudnia na RM barku (niech zyje polska słuzba zdrowia). W tym roku jeszcze powinny sie zacząc rozgrywki piłki rećznej miedzy szkolne w których moaj szkoła po raz pierwszy w histori sie zgłosiła, a ze przed LO kilka lat trenowałem piłke reczna, z dosc dobrymi wynikami to chciałbym tez zagrac w tych rozgrywkach, tym bardzije ze jestem w klasie maturalnej i juz takiej okazji miec nie bede.

Lekarz zabronił mi wykonywaniu odwodzenia reki w tył (góra, dólem i bokiem), no ale w recznej przy rzucie trzeba odwieźć reke w tył.

Chialem sie zapytac co mi grozi jezeli bede grał? czy da sie jakos zapobiec ewentualnym skutkom? jakas ukierunkowana rozgrzewka, masci, stabilizator ?????

i jeszcze jedno pytania apropo RM. U mnie musze czekac do grudnia, a czy jezeli np w krakowie (jestem z bielska) bedzie mniejsza kolejka to czy moge tam sie zapisac na badania? czy musze w swoim okręgu?

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
witaj
Jak lekarz zabronił to sie go słuchaj ! jak by cie mieli łatać to im sprawe tylko utrudnisz
z rozgrywek moze nic nei wyjsc ... niestety
i na to za bardzo masci i tabletki nie pomogą
oczywiscie mozna - jesli przeciwbolowo przeciwzaalnei , regeneracyjnie
pozdro

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
zrób RM prywatnie - zrobia "na jutro" i masz wyniki od razu, a nie są to jakieś miliony!



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tez jest to rozwiazanie ..

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
wiem, ze lekarz zabronił ale pokusa jest BARDZO DUZA
RM prywatnie chętnie bym zrobił z tym ze nie mam pojęcia gdzie u mnie w miescie albo okolicach robią prywtnie, jak sie dowiedziec tez nie mam pomysłu
a poza tym jak byłem sie w szpitalu zapisywać na badanie to okazało sie ze lekarz zpaomniał mi dac takiego żóltego kuponu, na co mi ta z rejestracji rzekła, ze to skierowanie jest nie wazne bez tego i ze mam donisc chyba ze chce płacić ponad 500 zł- a 500 zł to jednak jest troche kasy, której na dzien dzisiejszy miał nie bede

dzięki za odpowiedzi

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3041 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20223
ja rezonans zrobiłem sobie normalnie wszpitalu okręgowym, ale zwyczajnie musiałem zapłacić i zrobili mi od ręki - koszt chyba ze 300 złotych, ale nie więcej. Poza tym na zdrowiu nie oszczędzaj. RM to świetne badania (bardzo szczególowe) i warto namówić rodzinę żeby cię zasponsorowali, a nie będziesz czekał do usranej śmierci, jak niektórzy na przeszczep wątroby.



Doradca w dziale Combat/Samoobrona

Everybodys stupid, but not as stupid as Johnny Knoxville!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi Kolego. Bezwzględnie nie przeciazaj tej reki. Jesli jest podejrzenie , jakie podałes to daj spokój zagrasz jedenm dwa mecze apotem bedziesz stekał przez lata. Nie ma sensu.Tez grałem w piłke reczną. Fajna sprawa i wciaga(meska graA le zdrowie wazniejsze.
Co do RM. Napewno w Bielsku mozesz robic tez , ale nie rozumiem czegos BB jest w sląskim a nie w Małopolskim(inna KASA).
POzdrawiam

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
przez kilka lat trenowałem intensywnie piłke reczna, a potem szkończyłęm podstawóke, a "za***isty" klub do jakiego potem chodziłem sie rozpadł teraz po dwóch latach pojawia sie okazja zeby zagrać, wiec pokusa jest niesamowita
do meczu jeszcze jest czas, znajomy powidział ze spróubuje mi RM załatwic wczesniej, wiec zobaczymy co bedzie
Wiem, ze kraków nie jest w slaśkim, dałem tylko przykłąd ze chodzi o inne miasto równie dobrze mogą to byc katowice, a poza tym kas chorych już nie ma , i do tego słyszałem w TV ze ma byc wprowadzona mozliwosć wykonywania zabiegów w całej polsce nie zaleznie od tego w jakim jestes mieście- tylko nie wiem czy tylko "ma być" czy bedzie

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. Masz rację-nie ma kas, ale specjalnie tak napisałem w celu pokazania,że tamten system był dobry. , dlatego
2. Nie wierz telewizji, bo w tej chwili oddziały terenowe poszczególnych NFZ nie płaca sobie wzajemnie, bo pieniędzy w systemie ni ma. Znam tę sytuację znakomicie.
z mojej strony proponuje laser, al nie wiadomo na które miejsce oraz terapuls- tutaj mozna juz ten zabieg stosowac na wiekszym obszrze.
POzdrawiam

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
mozesz cos wiecej napsiac na temat tego lasera i terapulsu? na czym ten zabieg polega i jaka skuteczność?

pozdrawiam
kermit

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYNIKI BADAŃ :::...

Następny temat

KATAR!!!!

WHEY premium