SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja lędźwi

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 226
Od tygodnia boli mnie kręgosłup w dolnej części przy rozciąganiu (schylanie przysiad itp)
Myślałam że samo przejdzie, robiłam ćwiczenia mobilizacyjne ale boli nadal więc od wczoraj nie ćwiczę w ogóle

Nie wiem od czego to zaczęło boleć bo zawsze staram się odpowiednio trzymać kręgosłup czy to w domu czy na treningu. Technika ćwiczeń jest dla mnie ważna no ale coś musiałam źle zrobić
Dodam że dużo ćwiczę, prawie codziennie (siłownia, kalistenika, gimnastyka)

Chcę wrócić jak najszybciej do treningów (kontuzja nie przeszkadza mi w wykonywaniu niektórych ćwiczeń, przestałam ćwiczyć aby nie pogorszyć kontuzji)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Może za często i jakieś przeciążenie nastąpiło w dole grzbietu, a jeśli gdzieś technika odbiegała od ideału to po jakimś czasie się nawarstwiło. Daj odpocząć kilka dnie grzbietowi i zobacz co będzie się działo.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 226
rion10
Może za często i jakieś przeciążenie nastąpiło w dole grzbietu, a jeśli gdzieś technika odbiegała od ideału to po jakimś czasie się nawarstwiło. Daj odpocząć kilka dnie grzbietowi i zobacz co będzie się działo.


Możesz mieć rację. Właśnie odpoczywam od wczoraj :(
Dziękuję za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Jak treningi są często to nawet przy poprawnej technice czasem mięśnie nie dają rady z regeneracją i w końcu dadzą znać. Odpoczynek kilka dni i obserwacja czy ból ustąpi.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
A w którym dokładnie miejscu boli? Na środku czy po bokach?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22
Cześć prawie 2 miesiace boli mnie kręgosłup lędźwiowy bylem u masazysty dwa razy ale zabardzo nie pomoglo glownie boli mnie przy odchylaniu sie do tyłu poradzicie cos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Idź do lekarza, zrób rezonans. Nie szukaj na forum pomocy w takim wypadku.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
I odpuść ćwiczenia osiowo obciążające kręgosłup.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

push&pull 4x w tygodniu do oceny

Następny temat

Taśmy na kolana.

WHEY premium