SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja krwiak

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2383

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez -Baca- z działu Piłka Nożna.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 691
Witam wszystkich chwile mnie nie bylo no ale jak trwoga to......
Sytuacja wyglada tak 10 dni temu grajac w pilke doznalem kontuzji tz. zrobil mi sie krwiak pod kolanem od strony piszczela chodze caly czas na zabiegi (laser, krio terapuls, lampy) po tygodniu leczenia nic mi nie przechodzilo wiec poszedlem wczoraj do ortopedy zeby mmi zrobil punkcje no i sposcil mi z tego krwiaka prawie 25 cm krwi, wygladalo to calkiem niezle ale dzisiaj znowu to samo cala noga spuchnieta i siwa tak jak byla. Nie wiem co juz mam robic. Prosze o jakas porade. Moze ktos sie spotkal z takim czyms. A zeby bylo smieszniej to nie zostalem kopniety korkiem tylko pilka blokujac strzal. Ortopeda powiedzial ze trafil mnie w najgorsze miejsce.
pozdrawiam
ps smaruje liotonem 1000, przykladam kapuste, tabletki przeciwbolowe, przeciwzakrzepowe, staram sie jak najwiecej lezec z noga w gorze no ale .......
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 476 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9764
Kup masc arcalen nie jest droga a pomaga na krwiaki.

"Powstałem z nicości obrałem drogę ku wolności..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3667
idź jeszcze raz do lekarza, niech znowu ściągnie krew, sam przykładaj lodu. i w ogóle poszukaj ortopedy, który się zainteresuje czy jakieś więzadło się nie naderwało, bo na to może wskazywać krwiak.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wzmocnienie ... palca.

Następny temat

na co jest zrobiona ta fryzura?

WHEY premium