SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja-help

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1361

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie wiem czy w prawidłowym dziale- ale spróbuję tu:) Sprawa jest nastepująca trnuję sztuki walki i trochę siłowni... tzn. trenowałem bo nazbierały mi sie 2 poważne kontuzję!!! Z góry mowie, że nie wysyłajcie mnie do lekarzy bo byłem- w topiłem w nich tyle kasy, że głowa boli. Niby jest juz troche lepiej, ale nie jest to jeszcze to:( Kontuzje te mają już koło roku, a mi palma odwala. Chcę wrócić do sportu bo nie wyrzymuję bez niego. Teraz do rzeczy chciałem was prosić o pomoc w postaci odpowiedzi i opisów podobnych przypadków do mojego!!! 1 kontuzja dotyczy nogi jest to najprawdopodobniej skręcenie kostki z jakimiś powikłaniami (piszę prawdopodobnie bo każdy polski lekarz co innego piszę:/). Jest już niby lepiej ale jeszcze wystepuję lekka opuchlizna, jak gdyby cały czas był stan zapalny. Aha... noga puchnie np: gdy prowadzę długo samochód( np 2-3 godz bez przerwy) i po jakimś czasie znowu wraca do stanu lekkiej opuchlizny. Ból już raczej nie występuje- a jeśli już to lekki. Noga jest spuchnięta w kostce i śródstopie od strony zewnętrznej!!! Ręka to inna historia: po siłowni coś mi strzeliło nastepnego dnia gdy sie oparłem o rękę! CZułem przez długi czas dyskomfort , który i dziś czasem wystepuję. Stało się to w głowię bocznej naramiennego... CZasem czuje rwanie lekkie ale nie jest na tyle silne by coś tam mi uniemożliwaiało!!! Lekko coś tam przeskakuję. Lekarze stwierdzili, że coś z rotatorem???!!! Na ręke mam wyjście : postarma sie nadbudować mięsnie dookoła -te zaś się wzmocnią i odbiorą część obowiązku za uszkodzony rotator!Co o tym sądzicie. Aha Zarówno nogą i ręką mogę swobodnie ruszać!!! Proszę was pomóżcie mi!!! Trenuję sporty chwytane... Czy jest wogóle jakaś szansa, że wróce (może być nawet a długi okres czasu) do sportu w pełni sił?? Czy jestem juz OUT :( Ja nie mogę przeprowadzać jakichs zabiegów czy tam wielkich rehabilitacji- musze pracować! To tak na marginesie. Myślę, że opisałem wszystko i szczegółowo- jakby co to zadajcie dodatkowe pytania. Liczę na was .Z góry dzięki!!! Szacuneczek:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ciężka sprawa ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odnowa chrząstki stawowej

Następny temat

emolienty Orion

Wiecej