SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kontuzja - miał ktoś coś podobnego?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1111

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3021
Witam.Mam problem z lewą ręką. Pod koniec cyklu masowego miałem nieco nadwyrężoną okolice stawu łokciowego lewej ręki. Późnij wykonując jakąś czynność dodatkowo nienaturalnie ona mi się wykręciła.Zaczęła mnie boleć w okolicach chyba głowy przyśrodkowej bicepsa oraz jakos tak w okolicach prostownika nadgarstka.Dokładnie nie wiem bo ból promieniujący. Treningi odstawiłem na ok 2 tyg, ale ból powraca nawet przy codziennych czynnościach wymagających użycia siły, jednak trwa on krótko ok 30 min, ale jest wkurzający.Dodam, iż przed każdym treningiem wykonuje rozgrzewke.Wiem, ze raczej bedzie trzeba mi iść do lekarza, ale z ciekawości pytam, czy komuś się kiedyś coś podobnego przytrafiło i jak z tym walczył. Z góry dzieki za odpowiedzi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1565 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 51623
a podczas czego wogóle Cie to zaczeło bolec?... ale tak czy siak wizyta u lekarza by sie przydała

TrAiN hArDeR aNd GrOw BiGgEr !!!

Bądź blisko z przyjaciółmi, a z wrogami jeszcze bliżej

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1742 Wiek 1 rok Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17683
nie ten dział

Destiny is in your hands.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 68 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3021
zaczęło boleć od wyciskania na płasko, potem jak napisałem przypadkowo sobie tą rękę dodatkowo wykręciłem no i od tego czasu ból cały czas powraca przy wykonywaniu czynnosci mocniej obciążających tą część ręki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gorne meisnei klatki

Następny temat

TRENING 15 10 5 - SZCZEGOLNIE DO WODYNA

WHEY premium