SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koniec kuracji

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W srode wale ostatniego strzala prolongatum,mam pregnyl,clomid i clen 50 tabletek.Kiedy zaczac brac clen zeby spadki zmniejszyc? ,a kiedy clomid z pregnylem?


MARTIN
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Jerczu znasz wogule dzialanie saa i co powodujom w organizmie? spustoszenie ,a zeby wurownac gospodarke hormolanom bierze sie wlasnie takie *****ostwa co wedlog ciebie nie ma sensu.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Clomid zacznij tydzien po kuracji
clena troche malo 50 sztuk.

Son Gochan

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
na poczatek i clenu jest ok nie ma co przesadzac,mysle ze najpierw walnij pregnyl za dwa dni po ostatnim szczale i jesli to pregnyl 5000 to jeden na tydz wystarczy,przez 3 tyg,potem wejdz z clomidem w 3 tydz brania pregnylu,a clenbuterol na samym koncu,juz po wszystkim.

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzieki KING,a jak mozna rozpisac te 50 clenu?.Co do pregnylu to mam 3x5000j.u.Clomidu mam 12 tabletek i czy moglbys mi wyjasnic dlaczego mam go wziac dopiero 3 tygodnie po ostatnim strzale tescia?.Ten clomid to mam brac po jednej tabletce na dzien?

PROSZE O POMOC

]
MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec z tego co napisales to mege wywnioskowac ze clen nie zakluca gospodarki hormonalnej.Czy tak?



MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha i w jakim czasie mam wziac tez kreatyne i sylimarol?????



MARTIN
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sylimarol mozesz brac caly czas :)

Grzela Didzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale SYLIMAX jest lepszy bo mocniejszy bralem go w czasie cyklu

Grzela Didzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 164 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 755
Wiesz co ja ostatni strzał wziąłem jakoś 2 tygodnie temu i nic mi sie ****a nie dzieje. Takie nap*****lanie sie Clomidem i innymi gównami nie ma sensu.

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

"... nuda, nic się nie dzieje aż mi się chce wyjść z kina.."

"I wychodzę"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4741
Jerczu poczekaj jeszcze miesiąc to się przekonasz, czy warto brać czy też nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jk dzis wale ostatniego strzala tescia to moge zaczac juz kreatyne? ile dziennie tab sylimarolu?


MARTIN
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deca-Durabolin

Następny temat

Ja konczy sie zabawa ze sterydami (zdjecia)

WHEY premium