SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koncze trening co drugi dzien, zapodajcie nowy na mase posypie SOGI

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1436

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
koncze trening, ktory wygladal nastepujaco:

dzien I
Klatka wyciskanie sztangi lezac na lawce poziomej 4s 12powt
rozpietki sztangielkami na lawce skosnej 4s 12powt
wyciskanie sztangi lezac na lawce skosnej glowa w dol 4s 12powt
przenoszenie sztangielki w lezeniu 4s 12powt
Barki podciaganie wyciagu wzdluz tulowia progresja 4s 12<10<8<8
unoszenie sztangielek bokiem w gore 3s 12 12 12
Triceps prostowanie ramion na wyciagu (raczka lamana) 4s 12powt
Brzuch unoszenie nog w podporze 3s 15powt
sklony w lezeniu glowa w dol 3s 15powt
Lydki wspiecia na palce na maszynie stojac 4s 15powt

dzien II
4gl ud syzyfki 4s 12powt
prostowanie nog w siadzie 4s 12powt
2gl ud zginanie nog lezac 4s 12powt
grzbiet podciaganie na drazku szeroko do klatki 3s max
przyciaganie wyciagu do brzucha w siadzie prog 4s 12<10<8<8
podciaganie sztangielki w opadzie 4s 12powt
sklony "dzien dobry" 3s 15powt
szrugsy stojac sztangielkami 3s 15-12-10
biceps uginanie ramion ze sztanga lamana prog 4s 12<10<8<8
uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie(supinacja) 3s 12powt
przedramie uginanie nadgarstkow w podchwycie siedzac 3s 15powt

staralem sie go robic w miare mozliwosci co drugi dzien, wiec wychodzilo w jednym tygodniu trzy treningi, a w drugim cztery, w niedziele robie go ostatni raz, a od przyszlego tygodnia chcialbym zaczac jakis masowy czterodniowy pon,wt,czw,pt lub wt,sr,pt,sob do wakacji chce przytyc 10-8kg i wlasnie szukam teraz na dwa miesiace jakis dobry planik, zeby poszlo jak najwiecej wagi, moze byc z wiekszym uwzglednieniem klaty, lub w pierwszym miechu klaty i zeby jakies zmiany wprowadzic to w drugim miechu ramion, chociaz moze byc ogolny tez, mam nadzieje, ze okazecie sie pomocni w zamian za wartosciowe wypowiedzi z mila checia wrecze sogi, po lutym-marcu z najlepszego treningu jaki mi zaproponujecie, na kwiecien-maj wskocze na HST, a w czerwcu areobiczna 6 weidera zeby wyrobic sobie kaloryferek na plaze i jakis trening do tego, ale jeszcze nie mam pojecia jaki tak wyglada moj ogolny zarys i zamysl treningowy do wakacji, czekam na odpowiedzi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
moze jakies info o sobie? A z tego co mi sie wydaje plan - klapa.
i uluz sobie sam trening a nie pros aby ktos go za ciebie zrobil bo to do niczego nie prowadzi a tak to przynajmniej sie czegos nauczysz. I pozniej go wrzuc do poprawy.

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
Wcale nie klapa. Coś ala cykliczność.

Tylko troszke za dużo serii wg mnie.

podaj o sobie jakies dane- wiek, staż, przeciwskazania jakies sa ?

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
wiek 16lat(rocznikowo 17) staz niecale 6 miesiecy, a do tej pory wygladalo to nastepujaco, czerwiec ACT lipiec ten powyzszy plan, potem sierpien,wrzesien odpuscilem silke i od polowy pazdziernika i przez listopad znowu ACT i grudzien, styczen tym planem, raczej nie klapa bo dostalem go od Michaila i wlasnie jest z cyklicznosci tylko troche go pozmienialem pod wzgledem warunkow na mojej silowni, przez ten okres czasu z 59kg wagi 29cm wbicu i wyciskaniu 60kg na plaskiej moje gabaryty wzrosly do 69/70kg wagi, 34cm w bicu i 87kg w wyciskaniu, przeciwskazania sa jedynie do niektorych cwiczen, ktore najbardziej obciazaja staw barkowy bo jestem po zwichnieciu prawego i operacyjnym nastawianiu drucikiem wiec napewno jakies pompki na poreczach, wyciskanie sztangi na skosnej glowa w gore, wyciskanie sztangi z za karku (z przed karku mniej czuje bark) odpadaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1092 Wiek 33 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7458
zwracam honor nie zwrocilem uwagi tylko zobaczylem bary, klate i takie tam razem juz tak nie bede

POZDRO.

Trzeba być twardym, a nie miętkim...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
no to widocznie bede se musial sam ulozyc konsultujac z wami moze byc trening tak rozlozony ??

wt - bice + grzbiet
sr - bary + brzuch
pt - klata + trice
sob - nogi + brzuch

co do cwiczen pomysle potem

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-01-28 21:13:26

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-01-28 22:52:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
moze byc tak rozlozony trening ????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
Jestem ektomorfikiem, przeczytalem gdzies artykul, ze na kazda z grup miesniowych nalezy wykonywac nie wiecej niz 6-8serii zasadniczych(czy sa serie niezasadnicze ??? ), a obciazenie dobierac tak azeby w kazdej serii wykonac od 5 do 8 powtorzen, przerwy dlugie nawet do kilku minut i ogolem trening nie powinien trwac dluzej niz 60-65min.

WTOREK
-grzbiet
PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU PODCHWYTEM 3serie max
ŚCIĄGANIE DRĄŻKA/RĄCZKI WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE SZEROKIM UCHWYTEM (NACHWYT) 3serie 8powt
PODCIĄGANIE SZTANGI W OPADZIE(WIOSŁOWANIE) 3serie 8powt
WZNOSY BARKÓW &#8221;SZRUGSY&#8221; 3serie 8 powt
-bice
UGINANIE RAMION ZE SZTANGA NACHWYTEM STOJĄC progresja 4serie 10<8<8<6
UGINANIE RAMION ZE SZTANGIELKAMI STOJĄC (UCHWYT &#8222;MŁOTKOWY&#8221;) 4serie 8powt

SRODA
-bary
Unoszenie ramion w przód ze sztangą 3serie 8powt
Wyciskanie sztangi sprzed głowy 3serie 8powt
Unoszenie sztangielek w opadzie tułowia 3serie 8powt
-brzuch
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 3serie 15powt
SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ 3serie 15powt
SKŁONY BOCZNE 3serie 15powt

PIATEK
-klata
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ 3serie 8powt
WYCISKANIE SZTANGIELEK W LEŻENIU NA ŁAWCE SKOŚNEJ-GŁOWĄ W GÓRĘ 3serie 8powt
PRZENOSZENIE SZTANGIELKI W LEŻENIU W POPRZEK ŁAWKI POZIOMEJ 3serie 8powt
WYCISKANIE SZTANGI W LEŻENIU NA ŁAWCE POZIOMEJ WĄSKIM UCHWYTEM 3serie 8 powt
-trice
PROSTOWANIE RAMION NA WYCIĄGU STOJĄC 3serie 8powt
WYCISKANIE &#8222;FRANCUSKIE&#8221; SZTANGI W LEŻENIU 3serie 8powt

SOBOTA
-nogi
PRZYSIADY ZE SZTANGĄ NA BARKACH 3serie 8powt
PROSTOWNIE NÓG W SIADZIE 3serie 8 powt
UGINANIE NÓG W LEŻENIU 3serie 8 powt
WSPIĘCIA NA PALCE W SIADZIE 4serie 8powt
-brzuch
UNOSZENIE NÓG W PODPORZE 3serie 15powt
SKŁONY W LEŻENIU GŁOWĄ W DÓŁ 3serie 15powt
SKŁONY BOCZNE 3serie 15powt

prosze o skorygowanie !!!!!!!!!!!



Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-01-29 16:16:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
jutro juz bym z wielka checia zaczal ten plan, ale niestety nie wiem czy jest dobry, moze ktos okazac sie na tyle laskawy i obejzec go, a potem jesli bedzie taka potrzeba skorygowac ???!!!

Zmieniony przez - Jac0 w dniu 2006-01-30 20:59:30
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAK ROZŁOŻYĆ TRENING ??

Następny temat

priorytet klatka jak to rozpisac

Wiecej