SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koncentracja... ;[

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4747

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie umiem sie na niczym skoncentrowac, nawet na najprosstszych rzeczach. Ide sobie gdzies i mysle, potem jestem juz na miejscu i nie wiem o czym mysalelm, jak doszedlem, nie wiem nic. Jak ja mam sie uczyc, kiedy siedze na ksiazka i za wszelka cene staram sie koncentrowac na tym o czym czytam "budze sie" 10 stron dalej i k**** nie wiem co tam bylo ;[, walcze z tym, staram sie ale te "mysli" same mnie nachodza i nie moge sobie z tym poradzic, gram sobie, wiem ze za 20 sekund bedzie zbroja, mysle "uwaga, za 20 lec po zbroje" i nic, oczywiscie kompletnie w 90% przypadkow o tym zapominam ;/, nie moge sie na niczym skupic. K****, najgorsze ze to nie omija egzaminow, kól itp, mam przed soba zadania, wiekszosc juz robilem i nie moge sie przemoc zeby skupic sie na tym co robie tylko chodza mi po glowie rozne mysli ktorych oczywiscie potem nie pamietam ;[.Przy sesji pijalem rozne red bule, caly ten izotoniczny szajs i inny badziew "wspomagajacy koncentracje" ale to nic nie daje. Jak juz ma mnie
"nawiedzic" to koniec. I teraz pytam sie, czy moze istnieje jakis lek, narkotyk czy inny badziew ktory pozwolilby kompletnie sie odizolowac i koncentrowac na tym na czym bym chcial, czy chodzby odrobine poprawic moj stan w ktorym to jestem chyba od zawsze. Jakies pomysly? ;C
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heh, nie pojde, mam powiedziec ze jestem rozmemłany i nie moge zapanowac nad swoimi durnymi i kompletnie bezwartosciowymi myslami? To swiadczy o braku jakiejkolwiek samokontroli i w sumie gardze soba przez to, liczy sie tylko umiejetnosc czystego, wrecz matematycznego analizowania,trzeba kierowac swoje mysli tylko na istotne sprawy a nie zajmowac glowe kompletnymi bzdurami. Strasznie mnie to denerwuje ;[ i w sumie nie wydaje mi sie zeby psycholog mi pomogl, powie mi ze jestem jakis sangwinik czy innym flejtuch i tak musi byc, ale ja nie chce ;/. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
Więc tak ...
...zawsze możesz zgłosić się do lekarza - może masz jakieś problemy
-kup sobie magnez z witaminą B6
-jakis bilobil albo podobne tabletki poprawiające pamięć (zioła)
-mozesz tez spróbowac brać NOOTROPIL - recepta potrzebna (działa nootropowo
-wspomóc koncentracje może Tussipect !! w tabletkach , albo efedryna w innej postaci (oczywiście jeśli nei cierpisz na choroby serca)

-moze musisz zacząć uczyć się na głos ... albo z kimś - koleżanka ??

oczywiście z ww lekami nie przesadzaj i stosuj umiarkowanie
wiekszosc leków trzeba dłużej stosować !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
efedryne lykalalem ale to nic nie dziala, sprobuje tego co wypisales. Dzieki wielkie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cena nootropilu jest zabojcza w pl niestety
Kupuje 750g w proszku na 1fascie, moze chesz sie dorzucic Boof?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha i imo raczej beda sie lepiej sprawdzac cukierki stymulujace korę niz piracetam czu ginko(poprawiajace ukrwienie mozgu)--> tak jak u dzieci z ADHD..


Zmieniony przez - om w dniu 2004-08-27 11:47:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
:) gimme konkretne nazwy

ee, nie ma opcji uzaleznienia czy potem spadku "wydajnosci" po odstawieniu, czy moze problemow na starosc w zwiazku z lykaniem ww. lekow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nootropila sobie kup.. jest na recepte ale moze w aptece ci pani sprzeda (nie jset na liscie silnie dzialajacych).. kofeina, efedryna.. takie tam..;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
efedryna i kofeina DZIAŁA !

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety raczej nie na mnie, jakos nie zauwazniestety raczej nie na mnie, obczaje tylko cene i zaraz sprobuje nootropila, dawkowac jak w ulotce...

...nie bedzie potem problemow jak odstawie gdzies.. zalozmy trzech latach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
piracetam dziala dopiero po kilku tygodniach, a nawet miesiacach stosowania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4419 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
a może by zacząć od orzechów, miłorzębu i lecytyny zamiast od razu nootropil?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

brodawki

Następny temat

lokcie

WHEY premium