SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kompletny zestaw do ćwiczeń

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
witam,
poardzi ktos, jaki wziac zestaw do 1500zł?

https://www.marbo-sport.pl/pol_m_Sprzet-silowy_Zestawy-do-cwiczen_Zestawy-z-obciazeniem-1820.html

moze z innego sklepu mozna kupic cos lepszego do tej ceny?

pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
to już bardziej pytanie do producenta. On ma dane czy płaszczyna mieści się w ich normach czy jednak kąt nachylenia jest zbyt duży

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
na pewno te ławeczki kompleksowe co mają wszystko w jednym olej, nie wygodnie się na tym trenuje, czego potrzebujesz ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
Wszystkiego xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Nie bierz żadnych kombajnów - składaj sprzęt osobno . W zupelności wystarczy ci ławka regulowana , stojaki, drązek wielofunkcyjny , gryf prosty 160-180 , 2x sztangielki , obciążenia na poczatek 70 kg , ( żeliwne nie bitumiczne)Na tym sprzęcie zrobisz wszystko co potrzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
Ćwiczyłem u kumpla, ale teraz nie chce mi się jeździć... Wolałbym coś kupić do siebie, a najprościej byłoby kupić jakiś zestaw... Czemu nie jest, to dobre rozwiązanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
miałem takie jak te marbo na siłce, jakieś no name i nic się z nimi nie działo.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 877 Napisanych postów 2102 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 60792
Stojaki pod sztange spoko, ławka może być, drążek ok. Poręcz do ściany do dipów i brzuszków jest nie potrzebna. Obciążenie + gryfy to bardzo słaba opcja, obciążenia bitumiczne są ogromne, zajmują dużo miejsca i w pewnym momencie nie będziesz wstanie dokładać obciążenia bo braknie miejsca ( a braknie go bardzo szybko ) dodatkowo gdybyś chciał wykonywać ćwiczenia z krótkimi hantelkami mając obciążenia bitumiczne wielkość talerzy może Ci krępować ruch, wiem bo sam mam takie. Postaraj się kupić gryf długi 180 cm, dwa krótkie gryfy, 70-100 kg obciążenia żeliwnego


https://allegro.pl/zestaw-75kg-obciazenie-zeliwne-4-x-gryf-gratis-i7016410494.html  jeżeli potrzebujesz nowe, jeżeli nie to szukaj na OLX za tą kwote kupisz dużo więcej używek.


Zmieniony przez - qw3rty w dniu 2018-08-18 18:46:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 604
kurde dzięki, nie zwrocilem uwagi, ze to bitumiczne - kiedyś tez miałem to dziadostwo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Luzne gryfy

Następny temat

Ławeczka do ćwiczeń uniwersalna

WHEY premium