SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

komentarze "młodych" na temat testosterona

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 41 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95
NeutralnY (30.05.05 01:30)
ciekawy artykuł ale to jest tylko informacja, którą nie trzeba się sugerowac, a jak ktos chce przybrac na wadze to wystarczy sie lepiej odzywiac i troche pocwiczyc bo po tym "pseudoTestosteronie" to mozna tak zalac sie masą ze zrobią sie rozstępy na skórze zdarza sie to kobietom po ciąży fachowo mozna to nazwac szybki przyrost tkanki tłuszczowej. To tyle co wymyslił moj mozg na ten temat bez zadnego wbijania sobie "cos" w dupe czy w inne miejsce, bo wbijac to mi będzie cokolwiek i gdziekolwiek tylko PIELĘGNIARKA i to całkiem niezła.....(oczywiscie to jest tylko moj komentarz ktorym tez nie trzeba sie sugerowac)
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Lord kox (23.05.05 20:49)
Witam- super artykuł o Testosteronie. ZACZNE OD SIŁOWNI- chodząc na siłke bardzo wzlecany jest testosteron. Kosztuje on dosyć dosyć. Konkretny cykl to około 10- 15 zastrzyków na 6 tygodni (przeważne sykle sie mieszczą z 6 tygodni) testosteronu co sie wacha w cenie 150-1000 zł. Każdy ma inny organizm ale waga ciała powinna sie podnieść o około10 kg. MASY!! nie "żeźby"- pytajcie sie starszych kolegów z siłowni "STARSZYCH STARZEM" bo nie zawsze muszą być starsi- zwłaszcza tych "DUŻYCH" oni maja dostęp - NIE krępujcie sie ich o9 to pytać?? DZIEKI NARA.
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

mariuszek (17.05.05 13:45)
Siemka od 2-miesiecy choce na silownie z tego wzgledu mam do was wszystkich kilka pytan !!!! Czy jak zazyje TESTOSTERON to spochne ???wyrobie zezbe ??? i przybedzie mi sily ??? Powiedzcie jak to zazywac ??? I gdzie mozna kupic ??? Chce kupic sobie testosteron bo cwiczyc na sucho zabardzo mi nie pasuje !!!! A na odzywki zabardzo mnie nie stac wszelkie wasze opinie i odpowiedzi prosze kierowac pod moj adres e-mail'owy [email protected] czekam na odpowiedzi !!!! pozdro !!!!
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

pRoBLeM (13.05.05 14:40)
Problem jest taki ze...moj penis jest maly...male wytryski i w ogole...mam 17 lat czy to normalne?Mi sie zdaje ze nie i chcem zaczac wbijac w siebie testosteron...wypowiedz sie ktos na ten temat...plz!a i jeszcze jedno...pale szlugi od 6lat bez dnia przerwy...to moze byc przyczyna? =)
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Lukasz (05.05.05 23:07)
od roku czasu chodze na siłownie, wzwiazku z tym ze wolno przybywałem na masie kupiłem w internecie tabletki na bazie testosteronu.Po miesiacu czasu jak juz sie skonczyły nie mogłem dojsc do wzwodu.Co robic?
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Ja (15.04.05 11:50)
Ja sie Dowiedzialem Dzisiaj Ze Jesli ktos ma problemy z Wydaleniem Moczu w wieku 16 , 17 Lat Tak Jak Ja To Jest Zbyt Duze Stezenie tego Hormonu...
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

MEXYK (10.02.05 18:07)
siema chcialem sie spytac o testosteron jakie som po nim skutki uboczne ,jak go stosowac czy mozna go kupic w aptece bez recepty i mniej wiecej za jaka cene czekam na odpowiec
[email protected]
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

JESTEM MALUTKI (04.02.05 09:51)
Mam bardzo mala mase miesniową chcielbym byc wiekszy jak to sie mówi. Chce sie dowiedziec jakie sa skutki uboczne brania testosteronu.Czy w puzniejszym zyciu moga wystapic jakies problemy.Jesli nie i zaczne brac to gdzie to mam kupic i jak brac??? Czy to napewno powiekszy moja mase???
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

solenna (22.01.05 21:15)
ładny artykuł ciekawe ile w nim faktów?
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Oko (11.01.05 06:36)
Tak to wszystko racja tylko jaka laska spojrzy ci najpierw na uczucia wewnetrzne ,wpierw spojrzy na cialo twarz czy jestes przystojny?Wiec pare zastrzykow nikomu nie zaszkodzi :)
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

alvaro (07.01.05 16:00)
Chce zacząc brac testosteron w celu zwiększenia swojej masy mięśniowej (chce przypakować) , z tego co słyszałem podczas zarzywania testosteronu zanika naturalny proces wytwarzania go w naszym organizmie jednak też wiem że gdy zakończy sie cykl to po jakims czasie organicm sam zaczyna produkowac ten hormon moje pytanie brzmi po jakim okresie czasu to nastąpi i czy są jakie kolwiek inne skutki uboczne stosowania testosteronu ???????????????

[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Klej (30.12.04 08:35)
ja bym chcial wiedziec jakie sa skutki uboczne w przypadku stosowania testosteronu w kulturystyce?
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Gosietta (22.11.04 16:32)
Witam serdecznie wszystkich panów ! Chciałabym wam powiedziec jedną bardzo ważna rzecz, że masa ciała to nie wszystko, mężczyzną się jest albo nie, jak to mawiała świetej pamięci moja babcia "facet ma jaja albo nie". Panowie, dla kogo to wszystko robicie, moze niby dla nas kobiet ?! Kobiety poterzebujemy waszego wsparcia, poczucia stabilizacji, bezpieczeństwa, poszanowania, miłości......
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]


Pet (16.03.05 13:40)
Dla mnie najwazniejsze jest szczęscie dziewczyny. We mnie na pewno odnajdzie wsparcie, czułosc. Zawsze moze na mnie liczyc.... ale mimo to nie chce, zeby moje malenstwo kiedys musialo sie przytulac do worka kosci :)
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]


joxx (10.05.05 09:57)
Twoja babcia Gosietta to chyba sama miała jaja.A czy ktoś tu mówi jak kobiety sobie cycki silikonem wypychają albo wstrzykują litry kolagenu w wargi.
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Paul (11.11.04 20:17)
a da sie kupic go normalnie , bez recepty? gdzie , za ile? jak to zażywać
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Bobo (05.11.04 11:36)
Moje problemy to bóle głowy. Wszystko przez to że w młodości bardzo często się masturbowałem. Teraz kiedy odczuwam przyjemność głowa zaczyna mnie strasznie boleć. Na górze głowy wszystko lata i sie przesuwa. Od dawna włosy mi wypadają i czuję na skórze takie gilgotanie spowodowane przez włosy. po prostu przyjemność- wytrysk sprawia mi ból. Czy to że głowa mie boli gdy odczuwam przyjemność może być spowodowane niskim poziomem testosteronu? jak sprawdzić poziom testosteronu oraz jak sprawdzić poziom podstawowych substancji które mogą być za to odpowiedzialne czyli serotoniny oraz norandrenaliny?proszę o odpowiedż zgoda na publikację
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]


ideal7 (15.11.04 23:02)
Najprawdopodobniej przyczyna może być nadcisnienie tętnicze a nie niski poziom testosteronu. Radzę udać się do lekarza rodzinnego, zmierzyć ciśnienie oraz wykonać podstawowe badanie krwi m.in. na cholesterol z rozbiciem na dobry HDL i zły LDL. Powodzenia.
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Bobo (05.11.04 11:32)
Moje problemy to bóle głowy. Wszystko przez to że w młodości bardzo często się masturbowałem. Teraz kiedy odczuwam przyjemność głowa zaczyna mnie strasznie boleć. Na górze głowy wszystko lata i sie przesuwa. Od dawna włosy mi wypadają i czuję na skórze takie gilgotanie spowodowane przez włosy. po prostu przyjemność- wytrysk sprawia mi ból. Czy to że głowa mie boli gdy odczuwam przyjemność może być spowodowane niskim poziomem testosteronu? jak sprawdzić poziom testosteronu oraz jak sprawdzić poziom podstawowych substancji które mogą być za to odpowiedzialne czyli serotoniny oraz norandrenaliny?proszę o odpowiedż zgoda na publikację
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

CoX (03.11.04 17:29)
Mam pytanie czy to prawda ze jesli ktos spozywa własna sperme ( w niej jest testosteron) to daje to jakies podobne efekty jak zastrzyk z tym hormonem.Słyszlem od kolegi ,ze niektorzy ludzie uprawiajacy kulturystyke tak robia.Czy to prawda?Prosze o odpowiedz na maila [email protected]
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Koka (28.10.04 21:11)
Mam 16,5 lat i mój penis mierzy 14cm. Nie wiem czy on się jeszcze powiększy! A jak nie czy tetosteron coś pomorze??
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

Puchatek (31.05.04 17:50)
Ja mam pewne pytanko:
Czy jesli ma kłopoty z dojrzewaniem tzw opoznione dojrzewanie czy po przyjeciu odpowiedniej dawki testosteronu lub lekow czy odzywek o podobnej struktorze lub działaniu moj organizm zacznie normalnie funkcjonowac (dojrzewac???)Prosze o odpowiedz!
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]


pabloo (30.07.04 20:48)
czy mozna przyspieszyc dojrzewanie bo sadze ze mam chyba opoznione chodzi mi o zmazy nocne czy da sie je jakos wyleczyc czy jest jkais srodek ktory zapobiegnie temu lub jakis hormon ktory to moze zakonczyc?????
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

dama (21.03.04 22:51)
A co z kobietami? Co sie dzieje w organizmie kobiety gdy ma ona poziom testosteronu niżyszy (o wiele niższy) niż przewiduje norma? Czy to uciążliwe, niebezpieczne? czy ma to na cos negatywny wpływ u kobiet???
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]


piotr (20.04.04 16:19)
Głownym skutkiem jest oziębłość seksualna.Bardzo często pary zarzywają go. Kiedyś pewna pani po przyjęciu testosteronu powiedział "Teraz wiem jak się czuje napalony nastolatek"
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

piotr (25.01.04 17:40)
prosze mi odpowiedziec na pytanie.
- moj poziom testosteronu wynosi 420 nie wiem jakie to sa jednostki tylko podaje ze na kartetce bylo ze norma to 200-800.
- zaznaczam ze mam 26 lat.
-czt to jest duzo czy malo bo ostatnio mam problemy z erekcja.
prosze o odpowiedz na moj e-mail.
co moze byc przyczyna zaznaczam ze jestem zdrowy czyli cukier, cisnienie, jestem wysportowany.
a czy to moze byc przysadka mozgpwa ( zablokowana )
jesli mozecie mi odpowiedziec na to pytanie. bow moim miescie lekarze to sa do dupy. z gory dziekuje
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]


Gosciu (04.02.04 12:24)
miałem podobny problem. Wynik 11,7 Test. Norma od 5,5 do 42. Każde laboratorium ma inne oznaczenia, ale podaja normę. Z Twojego wyniku widać,że miescisz sie w normie. Problem tkwi w czyms innym. Przemeczenie, stres, psychika, nałogi itd.
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

prawie duzy (06.12.03 20:17)
30 zastrzyków teścia i bede duży

[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

przypadkowy-gosc (03.07.03 10:23)
co prawda gejem nie jestem, jednak juz kilka razy wyszukiwarka znalazla Wasza strone gdy potrzebowalem informacji na jakis temat i zawsze u Was znajdowalem bardzo rzetelnie acz tresciwie zredagowany artykul. Mam jedno pytanie: jak ten artykol ma sie do artykolu o onanizmie: tzn czy nie jest tak, ze skoro onanizm zmniejsza poziom testosteronu we krwii to jego naduzywanie spowoduje wymienione przez Was objawy? notabene, tak wlasnie jest :) chcialbym tez wiedziec, jak szybko poziom testosteronu wraca do normy i czy powstrzymywanie sie od onanizmu powoduje staly wzrost testosteronu?
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

katzander (23.06.01 11:56)
maly, czy przypadkiem nie jestes medykiem ? W kazdym badz razie zgadzam sie z toba w zupelnosci... psychika czlowieka jest cholernie mocno zwiazana z cialem, w tym jego 'chemia' a ilosc mozliwych oddzialywan jest wprost NIEPRAWDOPODOBNA i bynajmniej nie ogranicza sie do przypadkow zjadania lekow/substancji o uznanym dzialaniu psychotropowym. Wlasciwie wszystko co zjemy i wypijemy (no moze z wyjatkiem czystej wody) a takze w jakich porach/ilosciach moze zmieniac nasze samopoczucie. Szczegolnie kiedy zacznie sie konsekwentnie stosowac jakas diete np. wegetarianska moze to znaczaco wplywac na to co nazywa sie 'osobowoscia' czy 'sposobem bycia'. W kazdym razie, to sa dosc subtelne rzeczy i dosyc trudne do wylowienia tym bardziej ze czlowiek caly czas zyje swoim zyciem i wokol niego dzieje sie mnostwo rzeczy ktore tez 'mieszaja w psychice' w znacznie bardziej zauwazalny sposob... Zreszta to moze i lepiej ze tak jest w przeciwnym razie trudno by bylo wziac cokolwiek do ust ;) nie zastanawiajac sie co to w sobie zawiera ... To zupelnie tak jak z psychiatrami o ktorych sadzi sie ze kiedy wyjda na ulice to widza tylko zaburzenia na dwoch nogach. Co zapewne jest nieprawda, przynajmniej w wiekszosci przypadkow; psychiatra tez czlowiek.... A propos... rzeczywiscie ingerencja lekami w chemie ciala (czyli to co robia lekarze w tym ci od glowy) jest pomocna w wielu przypadkach; wielu ludziom (including myself tyle ze na razie nie mam czasu) dobrze zrobilaby wizyta u psychologa. Zupelnie tak jak z tymi substancjhami ktore plyna w naszych zylach, nie jestesmy swiadomi wielu rzeczy czysto 'psychicznych' ktore kieruja, czy przynajmniej wplywaja na nasze zachowanie i to niekoniecznie w sposob ktory wiedzie nas do szczescia. (mam nadzieje ze nikt nie nie obrazi na ten pomysl z psychologiem powolujac sie na wlasne poczucie normalnosci; jak to twierdza zlosliwi nie ma ludzi normalnych... sa tylko nieprzebadani ; poza tym nie wiem czy w ludziach ktorzy wpadaja na te strony uchowalo sie przeswiadczenie o "twardej normalnosci" czarne jest czarne i takie tam. ALe to juz filozofia)
A poza tym nic tylko dobrze sie odzywiac (wegetariansko czy nie) i w elementarny sposob dbac o siebie (no tak a ja tym czasem kopce coraz wiecej :-Q I to bynajmniej nie chodzi o zadne subtelnosci... jak pikawa staje a inne rzeczy nie to chyba tez nie za dobrze wplywa na nastroj... Ale to wszystko zakrecone, no nie ?
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

maly (27.05.01 17:42)
na samopoczucie, zachowanie wlasciwej wagi, pewnosc siebie, zadowolenie ze wspolzycia sexualnego ma wplyw cala masa substancji. zdecydowanie odradzalbym aplikowanie sobie testosteronu bez uzasadnienia. zreszta popularne "pakerniowe" starydy to nic innego jak substancje o dokladnie odpowiadajacym dzialaniu (conajwyzej lepiej przyswajane, dluzej dzialajace, badz nie rozkladane w zoladku). zupelnie podobne dzialanie jak po podaniu testosteronu bedziemy mogli zaobserwowac podajac sole litu, srodki wzmagajace produkcje neuroprzekaznikow (serotoniny i noradrenaliny) jak np. paxil czy prozac. mocno podobnie bedzie czul sie czlowiek po hormonach tarczycy i wielu innych substancjach. generalnie 20-30% ludzi ma zaburzenia w chemii organizmu, ktore nie pozwalaja w pelni rozwinac skrzydel. okazuje sie, ze calkiem sporo depresji, problemow sexualnych i innych, wydawaloby sie zupelnie nie zwiazanych z jakas konkretna przyczyna fizjologiczna mozna leczyc lub zapobiegac. z drugiej strony trudno nazwac przyczyna np. obnizenie poziomu serotoniny u kogos kto przez pare lat lezy w syfie bo mu sie nic nie chce. wowczas chemia jest jedynie odpowiedzia organizmu na warunki i zachowanie. przede wszystkim zatem powinnismy dbac o siebie, a jesli *naprawde* nie dajemy rady - stosowac chemie, i to wlasciwie do tego co nam dolega (pod kontrola lekarza).. inaczej mozna sie totalnie rozregulowac i zrobic sobie duuuze kuku
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]


Byczuś (30.11.02 08:13)
A ja sobie zakupie testosteron i bede wielki!!!
[odpowiedz] [dodaj nowy wątek]

lubie cwiczyc

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 3951 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62148
wtf?

wczorajdziś*(LOUD)*jutropojutrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1903 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46060
wnioskuje o bana, to juz ktorys z kolei taki bezsensowny - glupkowaty post 'mamy'

Zmieniony przez - kowatschoo w dniu 2005-05-31 18:20:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 385 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26610
j/w

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 34373
A ja sobie zakupie testosteron i bede wielki!!!
- ten tekst mnie rozwalil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
dział schizofrenii piętro niżej

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
"pale szlugi od 6lat bez dnia przerwy...to moze byc przyczyna? =)"

Warto dodac, ze ma 13

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2725 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9211
"Problem jest taki ze...moj penis jest maly...male wytryski i w ogole...mam 17 lat czy to normalne?"
und
"mój penis mierzy 14cm. Nie wiem czy on się jeszcze powiększy! A jak nie czy tetosteron coś pomorze?? "
und
"czy mozna przyspieszyc dojrzewanie bo sadze ze mam chyba opoznione chodzi mi o zmazy nocne czy da sie je jakos wyleczyc czy jest jkais srodek ktory zapobiegnie temu lub jakis hormon ktory to moze zakonczyc????? "


W tym momencie zrozumialem ze mama32 znalazl posty Kazama na innym forum... niby anonimowo sie tam wypytuje.. Kazam pytaj u nas nie wstydz sie bracie !!


PS: mysle ze to mialbyc post humorystyczny nie wiem czy potepianie go az tak jest na miejscu, wieksze shity przechodza tu bez echa a to momentami smieszy naprawde :) o tesciu wiec w temacie :)

spec w dziale doping nowy w dopingu? -> http://www.sfd.pl/temat204851/
------
Kobiety przychodzą i odchodzą - mięśnie zostają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085


O! Jedziemy kazama? To ja sie dolaczam. Znalazlem jego fotke z mlodosci

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 491 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5665
tez mam kilku kumpli komplentych glupkow jeden wali ome 3 miesiace i zamiast przytyc schudl 1.5 kilo bo chodzi na dyski i je dropsy kiedy sie go spytalem co je po treningu co ma duzo bialka to on powiedzial ze mama mu kupuje chipsy:.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Widocznie robi redukcje, nie znasz sie!

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TERMOGENIK II

Następny temat

deka i susta

Wiecej