SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolejny cykl -- dorga do formy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
1. WIEK:22
2. WAGA:94
3. WZROST:178
4. WYMIARY:
-biceps:43
-klatka:122
-udo:66
-talia:90
5. STAŻ NA SIŁOWNI:6 lat z 1,5 przerwa
6. DIETA:
-białko: 3
-węglowodany:5
-tłuszcz:1
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
prop 1-6 100 mg e2d 3 lata temu

prop 1-9 100 mg e2d
wino 4-10 30 mg ed

obecnie
1-4 meta 25 mg ed
1-10prop 100 mg e2d
10-12 prop 75 e2d
12-14 prop 50 e2d
8. TRENING:
9. CEL CYKLU: redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: on
11. POZIOM BF%:-
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: b dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:150
-martwy ciąg: -
-przysiad: po kontuzji kolana max 100 kg serie

PYTANIE:

witam obecnie kończę cykl po 1,5 rocznej przerwie od żelastwa gdzie powrót do gry rozpoczął się już we wrześniu w lutym zdecydowałem się podpędzić metaxem i propem w celu powrotu do poprzednich rozmiarów który zaowocował 13 kg wzrostem wagi ,ramie zwiększyło się o 3,5 cm od rozpoczęcia cyklu wyniki siłowe bazując na klatce o prawie 50 kg w prawdzie mówiąc jestem praktycznie w dawnej formie lecz z nutką tłuszczu długość podawania propionatu świetnie na mnie zadziałała ponieważ ciągle czułem progres az do momentu schodzenia z dawki w 6-7 tyg dodałem HCG 2500 iu, obecnie rozpocząłem ponowne podawanie HCg 800 iu e3d na tydzień przed skoczniem propa i tydzień po skończeniu w sumie 5000 iu do tego clom 3 dni po propie
1-3 100mg
50 mg do skończenia 2 listków wszytko uwieńcza nowedex XT zaczęty równo z clomem oraz stack kreatynowy zaczęty tydzień przez skończeniem propa
w związku z tym zwracam sie z prośba o rozpisane cyklu redukcyjnego najbardziej odpowiedniego w tym wypadku. i jak szybko mógłbym go zacząć, zaraz po odblokowaniu po redukcji aż do października zamierzam byc off. celem jest jak największa utrata tłuszczu + ewentualny przyrost obwodów mam tu ma myśli ze w gre również mógłby wejść tren
poniżej foto sylwetki











ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
dzieki chłopaki za dobre rade :) robie odblok po nim 2 miesiace przerwy moze nawet wiecej :) i jako ze w tym czasie przychodzic bedzie jesien to chyba bez sensu robic sam cykl redukcyjny, zastanawiam sie nad dłuzszym cyklem z boldenonem poniewaz dostane go prosto od weterynarza lecz chciałem to podzieklic na 2 etapy

1. 1-10(12-14) tyg łapania suchego mieska
2. 4-6tygodni na koniec cyklu dopalenia fatu :)

co o tym myślicie i jakich środków użyć. wszystkie propozycje mile widziane :) jak kazdy wolę przygotować sie wczesniej ze wszystkim by w ostatniech chwilach nie było niespodzianek :)

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
konro99
.......... w związku z tym zwracam sie z prośba o rozpisane cyklu redukcyjnego najbardziej odpowiedniego w tym wypadku. i jak szybko mógłbym go zacząć, zaraz po odblokowaniu ....



masz zamiar wejść z cyklem redukcyjnym to bezsęsu odclokowywać się teraz___srmów bymnie brł, poprzestał na hcg tak jak rozpisałeś a pełny odblok dopiero po redukcjii

jakie środki chcesz użyć do redukcjii i co chcesz redukować?

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-06 21:59:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
myslałem nad połeczeniem prop,wino tren clen

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
lub prop wino npp clen

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
takie połączenie to nie sa cykle redukcyjne_ raczej ubicie_ wiec nie baw się w dzielenie na dwa cykle tylko zrób kontynuacje obecnego___wpakuj tren, i oxe lub wino do obecnego cyklu i zakończ go w 16-18 tyg_z clenem niekoniecznie bym kombinował a w zamian przypilnował bym michy

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-06 22:13:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
jakie dawki trena. czyli jesli teraz zszedłem z dawki propa po prostu go podbić?? i kwestia HCG, ze względu na dość mocny blok trenem jak czesto podwać je az do zakończenia cyklu by odblok przebiegł łatwiej i jak rozplanować odblok.
lub wyrzucić tren dodać wino i celna

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
testo potrzebujesz___jaki masz tren___i taka kontynuacja to min 8 tyg więc pomyśl czy nie zamocno jak dla ciebie

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-06 22:30:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
no właśnie z mocą się rozchodziło dlatego tez planowałem dobry odblok z tego względu ze to juz 14 tyg na propie będzie ogółem ,hcg juz rozpoczęte, 22 tyg cykl wyszedłby wtedy spustoszenie w organizmie zapewne tez trochę by było. dlatego z tad wzioeło sie moje pytanie jak szybko po dobrym odbloku moge zaczac jakis cykl redukcyny a odstep miedzy cyklami wizac sie bedzie pewnie z jego mocą i srodkami, min. czy po 2-3 tygodniach od zakoncznia odbloku mogę lajtowy cykle założymy prop,wino clen lub prop clen, a po jakim okresie cykl z trenem i krótkimi nandro, kwestia co było by dla mnie lepsze hardcorowej przeszłości z saa nie mam, u mnie micha to podstawa wiec nie będzie z tym problemu a jakie cykle dałby najlepsze rezultaty wzgledem zdrowie/efekt. pomijajc temat dochodzi do tego wymagająca kobieta wiec pisiora tez muszę mieć tu na uwadze

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
co do srodków jakie polecisz takie zapewne otrzymam :)

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sądziłem że jesteś na początku obecnego cyklu _ ale w takim razie zakończ obecny i zrób pełny odblok a następny zaj jakieś 2 miechy po odbloku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 89 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5074
rozumiem niestety to juz końcówka juz lecą 50-tki propka :) a tak z czystej ciekawości, jakie nieporządne skutki mogły by wystąpić jeśli okres przerwy został by skrócony , np do 3 tygodnie po odbloku lub 2?

ból jest chwilowy,chwała jest wieczna. IIII------IIII

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon BP - senność

Następny temat

Metanabol Bio Age Pharmacy?

WHEY premium