SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Szybkie pytania bez logowania

Dodaj odpowiedź

kolano

Wysłana -
witam, zauważyłem że przy wykrokach kolano wychodzi mi poza linie stóp - jak temu zaradzić?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
zacznij od prawidłowej techniki i ustawienia tułowia
poświęc kilka minut i przejrzyj http://www.sfd.pl/art/Fitwoman_uroda_/Wykroki__ćwiczenie_na_czwórki_czy_pośladki_-a233.html 
Wysłana -
Dziękuję za odpowiedź,czyli jednym slowek jesli robię krótki krok to czworoglowe jeśli dluzszy krok i pozycja neutralna tulowia to dwuglowe a jesli krotki krok i pochylenie tulowia to czworki i tylna taśma?
Wysłana -
moze rozbisz za krótki krok, zbyt do przodu się pochylasz i ona chcąc czy nie zasze wyjdzie
Wysłana -
I jeszcze jedno pytanie - jeśli kąt w kolanie bedzie rozwarty to bardziej czwórki a jeśli ostry to dwójki, tak? Bo na tych filmikach tak to widać
Wysłana -
tu masz wszystko elegancko opisane http://www.sfd.pl/art/Fitwoman_uroda_/Wykroki__ćwiczenie_na_czwórki_czy_pośladki_-a233.html 
Wysłana -
No właśnie, czytałem ten artykuł i są tam dwa filmiki - w pierwszym jest kąt rozwarty w kolanie a w drugim kąt ostry - dlaczego
Wysłana -
Nogi stawiasz tak samo balansujesz tułowiem w przód czy wyprostowany korpus, jak pochyla ciało w przód moze się wydawać ze siemzinia kąt w kolanie. No i kolejna sprawa kto wykonuje ben ma sporą masę i u niego moze inaczej wyglądać niż u dziewczyny
Wysłana -
Ok dzięki

Taki wykrok angażuje bardziej czworogłowy?

a taki wariant dwugłowy i czworogłowy równomiernie, mam racje tak?
Wysłana -
W w/w linku masz opisane tu jest akurat pozycja tułowia wyprostowana
2. Pozycja wyprostowana tułowia natomiast będzie głównie angażowała naszą czwórkę. Gdzie ciężar ciała spoczywać będzie na nodze wykrocznej.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź