SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kolagen-czy warto?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1826
Chcialem zapytac kolegow o skutecznosc kolagenu. Po przeczytaniu instrukcji wydal mi sie potrzebny ale nie wiem czy warto go stosowac to znaczy czy rzeczywiscie przynosi on jakies efekty?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wplywa pozytywnie na sciegna i stawy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
olagen powstaje z zelatyny i jest de facto zelatyna zawierajaca dodatki smakowe, w
pewnych wersjach takze i witaminy. A czym jest zelatyna? Otóż żelatyna jest to jest to
produkt otrzymywany w wyniku ogrzewania kolagenu z woda, który po oziębieniu roztworu nie
tworzy z powrotem kolagenu ale żel. Struktura kolagenu jest dosyć specyficzna otóż jest to
trójniciowa helisa rozniaca się zdecydowanie od struktury alpha helisy: w obrębie jednej nici
nie wystepuja wiazania wodorowe za to każdy z 3 lancuchow helikalnych jest stabilizowany
przez steryczne odpychanie sie pierscieni pirolidynowych proliny i hydroksy proliny. Jak
zapewne wiesz kolagen zbudowany jest głównie z aminokwasow Glicyny i Proliny co
powoduje, ze bialko to jest niepelnowartosciowe, jednak na swa specyficzna strukture moze
wykazywac dzialanie uzupleniajace w stosunku do typowej diety wysokobialkowej.

==============================
Pozdrawiam was
"maly" termitek

" Zawsze pod wiatr, nigdy z górki ... "
www.napisy.any.pl  www.hub.any.pl 

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1826
dzieki! choc wiekszosc z tego powyzszego to jak lekcja biologii. Jesli dobrze rozumiem to warto zastosowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
ale efekty są po baaaaaaaaaardzo długim okresie stosowania

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 977 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4791
gadalem z kolega rugbista bo ma klopoty jak ja z barjkiem chrzastkimamy tak wyszlifowane ze wypadaja nam czasem barki ze pije sie kolagen okolo 3-4 a nawet w niektorych przypadkach 7 miesiecy wtedy beda efekty ale wtedy podczas kuracji trzeba ograniczyc obciazenia na silowni a wprowadzic raczej trening obwodowy opierajacy sie na zasadzie :bez gwaltownych ruchow,szarpniec itp i ilos powtorzen najlepiej kolo 20 zeby wzmocnic stawy malo alkocholu i duzo czasyu na regenaracje ale zamiast kolagenu mozna pic tez zelatyne to to samo po lyzeczce 4 razy dziennie zlac wrzatkiem zamieszac i wypic
powodzenia
a napewno pomoze

kolagen

kolagen

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Olimp Provit 85 - BUDYN

Następny temat

EFEDRYNA (dla znawców!)

WHEY premium