SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

koktajl bialkowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2326

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
przegladam i przegladam posty i nic nie moge znalezc nt tzw "koktajlu" bialkowego skladajacego sie bodajze z odtluszczonego mleka w proszku, soku z 1 cytryny i zoltka (ktos mi o tym opowiadal). Wiem ze to cieniutkie w porownaniu z regularnymi preparatami bialkowymi ale czy ktos moze cos skrobnac na ten temat ?

Pozdro
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Mleko w proszku, mimo że odtłuszczone zawiera sporo laktozy (cukier) a dodanie do niego żółtka to nie wiem po co. 3 gr. białka i tłuszcz.

Kiedyś jeden znajomy mi powiedział że polecił mu ktoś pić śmietanę z jajkami i cukrem, miało mieć kalorii na cały dzień. Niby prawda ale to nie o to chodzi ( tzn. nie tylko o kalorie).

Wracając do tematu, więcej pożytku będzie z najtańszego białka sojowego (Naturell 1 kg ok 30 PLN) niż z mleka w proszku.

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
Mawashi: to sie zgadza, pytanie tylko jaka przyswajalnosc to sojowe bialko bedzie mialo

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
i vice wersja :)

Pozdrawam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 155 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1119
mega thx zamowilem bialko, a jak sie bedzie przyswajalo to zobaczymy )
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobre źródło białka???

Następny temat

Soja - mleko i... budyń :)

WHEY premium