SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kobiece okraglosci

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7805

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 313
Zawsze bylam bardzo aktywna .Uprawialam akrobatyke i mase innych sportow.
Teraz mam 14 lat.Zawsze wygladalam starzej niz moje rowiesniczki(w wieku 13 lat wchodzilam na dyskoteki do klubow ze starszymi znajomymi)Od ponad roku uprawiam fitness , przez co (jak mysle) nabralam kobiecych ksztaltow(zaokraglona pupa, wyrzezbione cialo i ramiona)).Znacznie tez utylam(10kg w rok).Zaczynam wygladac jak te wszystkie instruktorki fitness,przez co wygladam juz DUUZO starzej.Dlatego wiec przez pol roku trenowalam codziennie po kilka godzin ,prawie nic nie jedzac oprocz warzyw ,owowcow ,ryb,chudego miesa i chudego nabialu w minimalnych ilosciach. Bylam niezwykle oslabiona.Doszlo w koncu do tego ,ze zemdlalam na aerobiku i to dalo mi powaznie do myslenia.Zaczelam normalnie jesc i mniej trenowac ale stracilam mase miesniowa, ktora zastapil tluszcz.
Teraz wygladam OKROPNIE!!!
Naprawde nie wiem ,co robic !
Wszystkiego probowalam!!(wszystkiego rodzaju diety,katorga na silowni,5 litrow zielonej herbatki etc)
Desperacko BALGAM o porade!!!!

Be fit!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 313
Dziekuje za podtrzymywanie mnie na duchu :)

Teraz, juz troche wyluzowalam,ale dalej mam wyrzuty sumienia po normalnym jedzeniu.
Tutaj sa moje 2 poprzednie diety i ta ,ktora prowadze teraz:)

https://www.sfd.pl/temat298151/

Wszelka krytyka mile widziaNA:):)

Be fit!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
Wyślij fotke, to Ci powiem co nie tak, Pozdro;) Spróbuj zmniejszyć ilość węglowodanów w diecie, to powinno troche pomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 970 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8219
Slepecci - niech ona nic nie zmniejsza, przecież pisała że jadła wszystko w minimalnych ilościach jeszcze się katując fizycznie, to nic dziwnego że się słabo czuła, i pewnie sobie trochę metabolizm zwolniła.

A do autorki wątku - nie dziw się, że nabierasz kobiecych kształtów, w Twoim wieku to akurat jak najbardziej normalne. Może w tej chwili wydawać Ci się to dużą różnicą, ale przecież nikt nie ma wiecznie ciała młodej dziewczynki.

...Only thing to do is jump over the moon...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 173 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2355
Wedlug mnie to jest jeszcze mloda, i wyrośnie na piękną zgrabna dziewczyne:) Niech nie katuje sie na fitnessie, niech je co może, da rade;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
jakis spalacz mała by Ci sie przydal oraz urzekajaca historia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no wchodzi w okres dojrzewania to w sumie normalne ze nabiera kraglosci itd.! ale nie ma co sie odrazu tak zameczac...wyluzuj teraz witaminy itd ci sie przydadza nie musisz minimalnie jesc...
jedz normalnie uprawiaj jakis sport i bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
"jakis spalacz mała by Ci sie przydal"

tyle na tym forum siedzi i takie głuoty wugaduje

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
no co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
dziecko masz 14 lat i ty myslisz o odchudzaniu ? przemysl to bo majaczysz postawa na zdrowe odzywianie i dalej uprawaj sport dla przyjemnosci

a text o spalaczu to tex tego roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 435
Wrzuc fote to Ci pomozemy i mniej wegli jedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 53 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 313


Druga fotka zostala zrobiona w trakcie okrsu morderczego wysilku i diety(okolo 4 h na silowni,rowerze i basenie i minimalna ilosc jedzenia)
Pierwsza fotka zostala zrobiona miesiac po zaprzestaniu morderczego treningu i diety.
Teraz wygladam jeszcze gorzej

POOMOCY!!!<!>

Be fit!!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

--==DIETY--==

Następny temat

Potrzebuje fachowej porady aby przytyć...

Wiecej