SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

knockout czy xpand

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 251 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1823
kumpel chce kupic knockouta albo xpanda (ma to po tej samej cenie roznica jest chyba 10 zl) ale nie wie co ma kupic slyszal ze knockout jest lepszy lepiej sie przyswaja od xpanda ale jak jest to nie wiem no i oczywiscie jakies carbo gainera i witaminki do tego ale napiszcie co jest lepsze
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
na cykl wystarczy bez wątpienia 2 x knockout/już jedna porcja dziennie ostro kopie/, można także kombinować inaczej, np z KA a wtedy redukują sie jeszce koszty, albo dodaje się KA tylko po treningu/choć już nawet nie ma potrzeby/, stak rozkręca sie dość wolno i może dlatego niecierpliwi może myślę że jest gorszy np. od porównywanego staka w tytule, tak jednak nie jest- choćby ze względu na rozciągnięty w czasie efekt, b. dobrego działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Xp choc na cykl i tak potrzebne dwie puszki wiec jesli ma po dobrej cenie moze wziasc i jedno i drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
XP

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
to lub to
az takiej roznicy nie odczuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jak roznicy nie odczuje to i tak lepiej wziasc Xp chocby z tego powodu ze ma wiecej porcjia a co za tym idzie na dluzej starczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Ja bym sie zdecydował na X-panda.

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
mnie zas kusi KO ... kiedys bedzie trzeba przetestowac

trening -> ból -> rozwój

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
ja tez chcialem sprawdzic K.O. dalej chetnie zrobilbym to ale po tej cenie co jest to ni*****a nie zrobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 513 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24917
Dlatego podejrzewam ze słabo sie sprzedaje a ludzie wybieraja inne bardziej ekonomiczne staki

Pep Bro ;*

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1077 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27873
Ile puszek KO potrzeba na cykl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co o tym myslicie..

Następny temat

Gain wasza opinia

WHEY premium