SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klucie serca

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
Pytanie kolegie:

"mam pytanie pije alkohol w duzyc ilosciach i jestem nerwowa osoba i kluje mnie serce czy to jest powod?"

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
nie wiem, może tak, a może nie...a może to nie serce...

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drogi Kolegie:)
Z objawów wynika,że to może byc serce, ale dodatkowo podaj, czy nie masz kurczy nocnych, kłucie serca to może bardziej kołatanie? Powiem tak. Osoby nerwowe, pijące duzo gorzkiej kawy, pijace alkohol, pijące duzo Coli(!!!)mają na 100% niedobór magnezu. Objawia sie on własnie kołataniem serca, skurczem mimowolnym powiek, nocnymi kurczami łydek i nie tylko. poprostu miesnie(w tym i serce) bez Magnezu pracuja nieprawidłowo.
Dlatego polecam preparaty Magnezowe, najlepiej i najtaniej MAGNEZIN 500 + VIT B comp.(odpowida za funkcjonowanie układu nerwowego)
Tak więc zdróweczka zyczę. Jak masz jakies watpliwości mailuj:)
Pozdrawiam

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
plus ewentualnie kręgosłup
ale też stawiam na serce

pozdr

Maciej Kamiński
cośtamcośtamcośtam_kropka_Muscle_kropka_cośtamcośtam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
potas i magnez !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak POtas tyz, ale magnez i potas nigdy razem!!!
Magnez rano, potas po południu.Z tym drugim nalezy uwazac, bo przedawkowanie jest niebezpieczne

Primum non nocere...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
tak wlasnie !!
potas dobry dla serduszka - ale wiadomo -- w wiekszej dawce lub dozylnie to to sie ciezko konczy
potas -"normalizuje" - prace serca (np.)
a magnez przeciwdepresyjnie (moze za duzo powiedziane) ogolnei na zszargane nerwy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
Arnii - prosze nie pisz głupot.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
oj, sorki Boofi, chciałem usunąćpost Arniego a nie Twój!

Boofi pisał: "jaki znowu zawał ?" - przez pomyłkę usunąłem - mea culpa.

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
nie no spoko !! Sie tylko zdziwił ja niezmiernie !!


XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4418 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
ja też się zdziwiłem

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zatrucie zeba

Następny temat

naderwany miesien-potrzebna pomoc szybko

WHEY premium