SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka raz w tygodniu ?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 475 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9101
cześć Mam taki problem, chodzi o moje ręce mam wrażenie że są nieproporcionalnie duże w stosunku do klatki ( szerokości ) faktem jest to że klatka otkąd ćwicze idzie mi najmniej i niewiem z jakiego powodu za to biceps, triceps itp. jak drożdże i tu kieruje pytanie co mam robić aby wszystko wyglądało proporcionalnie i ładnie?. Czy dobrą metodą bedzie ćwiczenmie klatki raz w tygodniu? (chciałem do tego wszystkiego dodać że ćwicze rok )
za wszystkie informacje z gory dziekuje czesc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja obecnie klatę ćwicze raz w tygodniu. Ale najlepsze rezultaty miałem ćwicząc ją dwa razy w tyg. Być może dlatego że były to moje pierwsze tygodnie na siłce. Więc jeśli nie masz jeszcze rozbudowanej klaty do bierz ją na dwa razy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystko zależy od tego ile czasu potrzebujesz na regenerację. Ja ćwiczę każdą grupę 1 raz w tygodniu, ponieważ jeszcze 5 dni po treningu odczuwam lekki ból, oznacza to, że regeneracja /wzrost/ nie zakończyła się więc ćwiczę 1 raz.
Nie ćwicz za wszelką cenę 2 razy w tygodniu, jeśli będziesz odczuwał jeszcze ból. Bo cała twoja ciężka praca ... itd.

Draht.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
Ja klatkę ćwiczę dwa razy w tygodniu.
W poniedziałek robię wyciskanie na ławce płaskiej sztangą, wyciskanie sztangi głową do dołu i rozpiętki.
Drugi trening robię w piątek, wyciskanie sztangi na ławce płaskiej, wyciskanie sztangielkami głową do góry i rozpiętki. Ale przeważnie co 2 miechy zmieniam trening i niebawem znowu zacznę robić klatkę tylko raz w tygodniu. Pamiętaj jednak o tym że mieśnie piersiowe to duże mieśnie i potrzebują dużo czasu do regeneracji.

Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Ja robie klateczkę 2 razy w tygodniu.
pierwszy trening:(poniedzialek)
1. wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej 5 ser
2. wyciskanie sztangi na ławeczce skośnej 4 ser
3. wyciskanie na ławce ukośnej (sztangielki)4 ser
4. rozpiętki na wyciągu 4 ser

2 trening: (piątek)
1. wyciskanie sztangi na ławeczce płaskiej 5ser
2. wyciskanie sztangi na ławeczce skośnej 4ser
3. wyciskanie na ławce ukośnej (automat) 4ser
4. rozpiętki na ławeczce (głowa do góry) 4ser

I musze powiedziec panowie że wchodzi i to ostro
Odnosnie zaqkwasów to prawie nie mam (Trenuje ostro)

MrBUBU

PZDRAWIAM. MrBUBU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na posladki?

Następny temat

Przedramie

WHEY premium