SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa zewnętrzna i górna jej część BŁAGAM O POMOC

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2360

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 0
Witam, mam taki problem niewielką wadę postawy, mostek wystający delikatnie na zewnątrz dlatego chciałbym prosić o cwiczenia powiększające mięśnie po zewnętrznej stronie (tam gdzie sutki:) i w górnych partiach klaty (ewnetualnie jak by się ktoś znał lepiej które ćwiczenia unikać).

Staż to 4 miesiące. Chodzi głównie o te ćwicznia i ewentualnie ich kolejność żeby lepiej się napompować.Mięśnie obwisłe ale masywne też mnie ratują. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Pozdrawiam
Jack
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
nie musisz unikac zadnych cwiczen.stosuj czesto wyciskania na skosnej i w szerokim chwycie

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Rozpiętki, skos do góry sztangą szerzej niz barki, im szerzej tym bardziej wchodzi na zewnątrz, im wężej tym bardziej schodzi do środka i włączają sie coraz bardziej tricepsy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Masywny, ale obwisły - jeśli wczesniej nie ćwiczyłeś obawiam sie że to zasługa fatu. Ale nie martw się. Dawaj wycisania na skosie, zarówno sztangą, jak i sztangielkami. Pamietaj, że trzeba dbac o całą klatkę, nie tylko o górne, zewnętrzne rejony. Proponuje klasyczy trening raz w tygodniu, 12 serii:

-sztanga skos 4 serie progres 12,10,8,8
-sztanga płasko 4 serie progres 12,10,8,0
-rozpietki skos 4 serie, stały ciężar, 12,12,12,12

skos oczywiście głową w górę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1203 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6269
Iryd dobra propozycja z ostatnia serią na płaskie w liczności powtórzeń zero:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Się nie zmęczy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
jak skos jako priorytet ponad wszystko to ja bym nie rozdzielał skosu od rozpiętek skos, zrobiłbym je od razu po sobie.
Potem dopiero płasko..
No chyba, że będziesz płakał, że obciązenia mniejsze

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
poziomą może robić w sumie ale ze sztangielkami- ręcę zalecam prowadzić nawet troszkę szerzej niż przy normalnym wyciskaniu hantelkami- coś pomiędzy wyciskiem a rozpiętkami/bliżej jednak wycisku/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening po złamaniu ręki

Następny temat

Trening masowy.

WHEY premium