SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka piersiowa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
Czesc! Mam pewnie problem i prosiBbym kogos rzetelnego o rade. Jestem osoba bardzo aktywna fizycznie trenuje koszykowke, sudiuje na awf-ie, od jakiegos czasu doszla takze silownia. wszytsko fajnie widac efekty cwiczen, tylko mam dosyc duze piersi nie wiem co zrobic zeby to zmienic :/ Klata fajni sie rozrasta a te cycki sa dalej takie obwisle :/ prosze o pomoc !!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5229 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55031
To może być ginekomastia lub lipomastia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18
czytlem o Ginekomastii i nie jest to az takich rozmiarow, znacie jakies cwiczenia itp?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 445
Lipo, a ginekomastia troche sie roznia. Warto wiec zaczerpnac rady lekarza. Jesli to lipo, to problem jest do rozwiazania i da sie jego skutki zminmalizowac, ale jesli ginko to jest juz problem... Szkoda, ze nie ma foty mozna by wogole zwrocic uwage, czy masz ktore kolwiek z tych schorzen, bo mozliwe ze jestes tylko zatluszczony. Ja bym proponowal duzo aerobow. Najlepiej bieganie. Minium 40 minut co dwa dni (do 20 minut spalasz wegle, pozniej tluszcz wiec nie warto skracac tych 40 minut). Oprocz tego intensywnie basen i zwrocic szczegolna uwage na klatke podczas cwiczen na silce. Robic po 4 cwiczenia (glownie na dolna partie) minimum 4 serie z duza iloscia powtorzen... Od 18 w dol, ale nie mniej niz 12. Coz jeszcze mozna napisac... Jak to nie pomoze to chyab juz tylko cos na bazie efedryny moze wspomoc Twoja walke z tluszczem:)

"Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 389 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4495
ja mam lipo bo diete zaniedbałem i wogole zawsze tylko masa i siła robiona a czy np efedryna czy salbutamol po za tłuszcem nie zredukuja czystej tkanki miesniowej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 445
Owego czasu lykalem efedryne, ale dala nijakie efekty. Ja mialem gorszy problem, bo mam ginko, a moja waga 103 kilo spowodowala, ze bylem tak obrosniety tluszczem, ze tragedia... po efce schudlem moze 5 kilo w miesiac, ale jak dla mnie to bylo malo.. Zrezygnowalem z efedryny i postawilem na diete... i aeroby.. duzo aerobow:) Bieganie, bieganie, bieganie i jeszcze raz bieganie, raz na jakis czas basen... no i regularnie silownia. Staralem sie ograniczac tluszcze do minimum, zero slodyczy, minium wegli i duzo bialka... Katowalem sie tak 3 miesiace i efekty boskie.. po 3 miesiacach wazylem juz tylko 75 kilo, brzuch, tluszcz z klaty spadl rewelacyjnie. teraz nawet ginko mi nie przeszkadza. Jesli chodzi o miesnie to rzeczywiscie tez troche ich spalilem(ale nie przez efedryne), chociaz gabaryty jak np. w bicepsie nie zmienily sie az tak powaznie (z 41 na 39cm) a wyglad sto razy lepszy... Tak wiec proponuje naprawde duzo aerobow tzn,. dni wolne od treningow po minumum 40 minut, wiecej powtorzen i seri na klatke ( ja robilem po 4 serie Wyciskania na plaskiej i skosnej po 12-8 powtorzen i rospietki na plaskiej i skosnej po 6 seri 18-12 powtorzen.. wiem nie dziwi, ze spalilem miesien, ale widzac swoja walke z tluszczem uznalem, ze taki desperacji krok bedzie dobry i nie narzekam.. teraz cwicze juz normlanie i jest ok:)

"Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
ja mam lipo bo diete zaniedbałem i wogole zawsze tylko masa i siła robiona a czy np efedryna czy salbutamol po za tłuszcem nie zredukuja czystej tkanki miesniowej ??

ku... rcze... ludzie, lipo i gino o jakich tutaj piszecie to nie sa okreslenia na to, ze jestescie troche zalani i na klacie tez jest tluszcz... to sa choroby!!!

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 445
wixayo no pewnie, ze to choroby, tylko, ze jak sie z tym czlowiek boryka(tak jak ja) przez prawie 7 lat to chytasz sie wszystkiego czego sie da, zeby to zminimalizowac. Gdy staralem sie z tym skonsultowac z lekazrem, powiedzial mi wprost: jesli to lipo da sie cos z tym zrobic bez ciecia, jesli ginko nie ma rady, na to nie ma lekarstwa. Bylo USG piersi, okazalo sie, ze ginko... I co??? I jakos ten skalpel jak na razie mnie nie przekonuje, bo jako tako nie dostalem rzetelnych informacji, gdzie i jak wyglada ta operacja. A lekarz wprost powiedzial: "schudniesz pan to bedzie mniej widac :D". Tak wiec zyje z tym guzkiem i staram sie zeby bylo widac go jak najmniej. Ale rzeczywiscie, zeby stwierdzic czy ma sie lipo, czy ginko musi sie skonsultowac z lekarzem. Inaczej trudno samemu stwierdzic, ktore z tych schorzen sie ma. A tak czy inaczej spalenie zbednego tluszczu z klaty niekomu nie zaszkodzi:D

"Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
przy gino masz pod skora gruczol, ktory ci wycinaja... i nie idz z tym do panstwowki, bo oni to traktuja jako kosmetyke - czyli kogos kto to ma i chce operowac uwazaja za narwanca, bo w koncu inni walcza o zycie, a ty chcesz sobie wyglad poprawiac...

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 21 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 445
wixayo wiec, gzdie najlepiej sie z tym udac??? Rok temu powtorzylem wszelkie badania do dzis mam wyniki w osrodku:) Mowisz, ze prywatnie bedzie najlepszym wyjsciem? I ile to wogole kosztuje, jesli oczywiscie masz takie informacje...

"Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2235
gdzie sie udac... hmmm... to zalezy gdzie mieszkasz... znajdz jakas ladna duza prywatna klinike i wejdz zapytac czy to robia. cena bedzie od 3 do 6 tys... wszystko zalezy jak trafisz... (tzn - zalezy od placowki oraz od twojego indywidualnego przypadku , co juz oceni lekarz specjalista) wlasnie... najlepiej jesli bedziesz juz mial jakis wybor - znalesc lekarza kolo 35 lat, ktory kilka juz operacji takich wykonal :)

a tu troszke faktow - prawie ze z podrecznika zjechane :P

Operacja:


Ginekomastia polega na usunięciu przerośniętych gruczołów piersiowych u mężczyzn. Przeprowadza się półkoliste cięcie wokół brodawki, na granicy jej otoczki, odsłania się gruczoł i usuwa go.
Jeśli przerost piersi u mężczyzn spowodowany jest nadmierną ilością tkanki tłuszczowej, nie gruczołu (co pokaże badanie USG) - możliwa jest liposukcja.
Przed operacją wskazana jest konsultacja endokrynologiczna oraz USG piersi.

Długość operacji:


Ok. 2 godziny.

Znieczulenie:


Ogólne.

Pobyt w klinice:


1-2 dni.

Efekty uboczne:


Przejściowy obrzęk, uczucie drętwienia, bolesność.

Ryzyko:


Infekcja. Gromadzenie się chłonki. Asymetria. Przerost blizny. Potrzeba ponownej operacji celem usunięcia pozostałego nadmiaru tkanki.

Rekonwalescencja:


Opatrunek wokół klatki piersiowej: 7 dni.
Powrót do pracy: ok. 7 dni.
Intensywne zajęcia: 2-3 tyg.
Obrzęk: do 3 miesięcy.

Trwałość efektu końcowego:


Trwały.
Zaburzenia hormonalne lub gwałtowna zmiana wagi mogą spowodować powrót zniekształcenia.

...Bądź skałą i rzeźbiarzem...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały Problem...

Następny temat

glod w nocy ;-)

WHEY premium