SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

klatka piersiowa

Wysłana -
Witam, ogólnie rzecz biorąc nie mam żadnych problemów z nadwagą, chciałam popracować nad swoim ciałem a dokładniej nad grzbietem , gdyż chcę rozciągnąć mięśnie klatki piersiowej, bo niestety mam zapadniętą klp. , jakie ćwiczenia powinnam wykonać, aby to poprawić, dodam że jestem początkująca ( dzisiaj byłam pierwszy raz na siłowni ). Z góry dziękuje za odpowiedź.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
praktycznie wszystkie cwiczenia na miesnie grzbietu sie nadadza
dodatkowo mozna pomyslec o wzmocnieniu zebatego przedniego
Wysłana -
okey, wporządku tylko teraz pytanie na jakiej maszynie mam to robić ? bo szczerze to jedyne co dzisiaj zrobiłam to pobiegałam na bieżni, może chociaż jakieś nazwy maszyn, cokolwiek ? :)
Wysłana -
poliquin flys na rozciagniecie klatkki, trening opieraj na wolnych ciezar bazujac na globalnych cwiczeniach

na sam grzbiet wiosłowania różne i jakies ściąganie drążka do tego face pull i bedzie ok
pozdro

Zmieniony przez - zlatan07 w dniu 2018-05-09 21:47:20

Zmieniony przez - zlatan07 w dniu 2018-05-09 21:48:13
Wysłana -
ALe masz zaadniętą klatkę z jakiego powodu, bo jak wada wrodzona to będzie problem.
Wysłana -
Czy jest jakaś wada postawy to warto by było spytać jakiegoś specjaliste. Nie trzeba Ci żadnych skomplikowanych ćwiczeń tylko podstawowe ćwiczenia i sensowny plan. Jeśli jesteś zdrowa to im mniej maszyn tym lepiej.
Wysłana -
Najlepiej gdyby jakiś trener pokazał Ci technikę podstawowych ćwiczeń. Sama tego nie ogarniesz.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź