SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klatka+ławka

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3113

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-15268-Klatka-RACK-MS-U012-Marbo-Sport.html

czy do klatki bedzie pasowac gryf 1,75m?
jak to jest z szerokoscia lawki? tzn. jaki wymiar daje pewnosc trenowania na niej klatki (mieszczace sie sciagniete lopatki) pomimo szerokich plecow?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Klatka to bardzo dobry produkt, naprawdę wytrzymały sam jestem posiadaczem i bardzo sobie ten sprzęt chwalę. Gryf pasujący do tej klatki to minimum 200 cm ja mam 213 cm i jest to według mnie optymalna długość do tej klatki. Szerokość ławek marbo jest także odpowiedia więc spokojnie będziesz mógł trenować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2890
Mariusz ktore stojaki polecasz? Do klatki mozna zamontowac porecze do pompek?

Zmieniony przez - Lechu10 w dniu 2014-11-01 18:28:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Jeżeli budżet Ci pozwala to bez wahania bierz Racka jest to urządzenie dla mnie niezbędne podczas samotnych treningów daje 100 % asekurację. Poza tym jest to urządzenie wielofunkcyjne ja podczepiam do niego linki i robię trening w stylu TRX. Poręcze nie są Ci potrzebne kładziesz na pręty asekuracyjne 2 gryfy proste i można robić pompki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 161 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1267
ja mam gryf 175 cm jest ok chyba że masz duże ręce to z uchwytem może być problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Do Racka Marbo 175cm gryf nie będzie pasował, mam 180 cm gryf i jest za krótki, posiadam też gryf 213 cm który jest optymalny do tej klatki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
Dokładnie tak jak napisał mariusz do klatki rack najlepszy będzie gryf o długości 218cm
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupno bramy MS-W006 - Marbo Sport i suwnicy MS-U003

Następny temat

Koniec sztangi

WHEY premium