SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 267 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2569
A ja z tego co widze to sadze ze chcesz po prostu byc dobrze zbudowany z miesniami ale nie zalany fatem.
To wedlug mnie jest najlepszy sposob , powolny ale najskuteczniejszy sposob , bo walenie masy przez pol roku a potem spalanie kilkunastu kg albo czasem wiecej jest masakratyczne dla serca i wogole niezdrowe.
Tak robia zawodowcy ale to ich praca i tylko to oni robia.
No i wogole podoba mi sie twoja suplementacja ale ja na twoim miejscu wyj****ym to wszystko i kupil suple z 1 wszej polki to i na twojej polce by sie luzniej zrobilo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
elegancki sprzet!!!pozazdroscic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Przy redukcji można stosowac cwiczenia jak na masie - ja robie pdoobnie, z powodzeniem. Ale fikcją jest równoczesne robienie masy i rzeźby. Chodzi o to, że rzeźbiąc się jesteś wciąż na niedoborze kalorycznym i w organiźmie ciężko uzyskac stan anaboliczny, a bardziej trzeba się martwic o hamowanie katabolizmu.
Pociągnij jeszcze z miesiącna HMB, dołóż ewentualnie te aminokwasy, stosuj dietę z obniżoną podażą kalorii. Trenuj tak, jak na masę. Przez ten czas, trzymając się diety powinieneś dac rade zrzucic te Twoje 2-3 kg. Potem proponuję zarzucic Cell Pump - on na pewno Cię nie zaleje, nie wiem skąd masz takie kuriozalne pomysły. Trenuj na masę, trzymaj dietę z nieco zwiększoną ilością kalorii, ale nie przesadzaj z nadwyżkami kalorii. Jeśli dodasz jakieś 30 minut aerobów 3 razy w tygdniu powinno byc git.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
a wiec zaczynam trening na mase bede brał spalacz hmb bcaa białko i witaminy no i oczywiscie aeroby z 3x w tyg. a a potem dopiero cell pump a co mówicie na połączenie cell pump ze spalaczem???i o bcaa na mase?? ja poprostu niechce sie zalewac wp*****lac kalorie zeby potem znowu redukować:) wiec spróbuje inaczej pozdr.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 10067 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27778
Zarypiste masz suple. Ja tez chce .......

Scio me nihil scire. - Sokrates

We will never die, because we are UNITED !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FILOMAG B6 i ZINCAS FORTE

Następny temat

2xCP 450g + Carbo bx 3700g = Rozpiska

WHEY premium