SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka pytań!!!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2482

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
A wiec. jestem na redukcji od 1 września wzrost-184cm waga na poczatku to 85kg obecnie 75kg,od 1paź. stosuje spalacz Meta Burn XTP nawet niezły jest do tego oczywiscie aeroby hmb białko,trening na rzeźbe...teraz zakupiłem kilka supli..I mam kilka pytań:konczy mi sie spalacz i chce zakupić Thermo Fat Burner 90 tabletek Fat Transporter 90 tabletek CLA 100 kapsułek L-Karnityna 60 tabletek...co sądzicie o nich? 2pyt. Stosuje hmb ale czy stosować do tego bcaa(treca 300kaps)?czy to raczej na mase? 3pyt to o cell pump kupiłem jabłczan zeby sie nie zalewać za mocno i czy stosowac przy redukcji?pozatym przy redukcji trening na rzeźbe ,dieta z ujemnym bilansem kalorycznym ale moze zmienic trening na mase?ale sam trening dieta zostanie taka sama do tego kreatynka miesnie powinny urosnac a tłuszczu jeszcze troche zejdzie...do tego tez aeroby co wy na to?czy od treningu tyle zalezy?na masie pękają włokna miesniowe co powoduje wzrost miesni dlatego dostarcze sie kreatyne itp..do tego bym redukował tłuszcz dał troche supli a bilans kaloryczny moze nieco wiekszy bo nie chec znowy tyć jakby to powiedziec chciałbym połaczyć rzeźbe z masą

Zmieniony przez - Static w dniu 2005-10-25 19:39:21

Zmieniony przez - Static w dniu 2005-10-25 19:40:24

Zmieniony przez - Static w dniu 2005-10-25 19:41:17

...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599


zdjecie moich supli,narazie biore hmb białko tauryne nitrobolon na siłe omega 3 multivitamine

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
o shit! co ty bank o*****ałeś ??
...
Napisał(a)
Usunięty przez boogie za pkt 1 regulaminu
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
dałem fotke zeby ktos kto moze mi pomó wiedział co mam...a nie stworzyłem go po to aby kazdy sie chwalił raczej po to aby uzyskać pomoc :-/

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
widze ze nikt nie pomoze:(

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
bcaa lepsze na redukcje a CP, jablczan to bym zostawil na trening na mase/sile

brak podpisu z powodow technicznych

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
nie lacz masy z rzezba - szkoda pieniedzy i czasu, lepsze efekty uzyskasz robiac najpierw stricte mase, pozniej stricte rzezbe - zima idzie to co ci zalezy czy brzuch bedzie czy nie

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Tak jak FU - masy z rzeźbą nie łączymy, bo nic dobrego z tego nie wyjdzie i szkoda pieniędzy n wspomagacze.
W ogóle widzę, że z Tobą to ciężka sprawa. Mówisz, że masz 185 wzrostu, ważysz 75 kg i jesteś na redukcji? Trochę dziwne, bo jak na mój gust przy tych parametrach powinieneś byc obecnie na OSTREJ masie. Szkoda, że nie zapytałeś zanim kupiłeś te wszystkie suple, bo moim skromnym zdaniem przy zakupach zrobiłeś kilka błędów (np. HMB w płynie i w kapsłkach Olimpu, ale nie mega capsy). NApisz jeszcze raz po kolei: swoje parametry, cel treningów i suplementacji.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 280 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1599
a wiec,hmb w caps mi sie skonczyło wiec teraz uzywam w płynie,moj cel?hmm...zszedłem 9kg w dół i chce jeszcze zejsc z 2-3kg i chciałbym troche na miesniach sie wzbogacić,ale nei chce znowu miec 'brzucha' i ogólnie sie zalewać tłuszczem,wiec myslałem aby jakos to zrobić...cell pump mocno mnie zaleje?moze zamiast cell pump same aminokwasy i nitro np czy to bez sensu?czy rodzaj treningu jest taki ważny przy redukcji ?nie mozna zastosować treningu na mase?co mówicie na kreatyne przy redukcji?albo wogóle co wy jakbym z kreatyna mieszał spalacz zeby sie nie zalewać za mocno?stwierdziliscie ze najpierw mase a potem rzeźbe?ale moze przy cwiczeniach na rzeźbe da sie mase zbudowac tyle ze dłuzej to potrwa?
Pisałem wyzej ze narazie uzywam białka hmb omega3,nitro 120kaps narazie oraz spalacz ...a co z BCAA teraz brac czy na mase?

Zmieniony przez - Static w dniu 2005-10-26 19:31:54

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 668 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8805
BCAA lepiej teraz na redukcje ale jak chcesz mozesz zostawic

brak podpisu z powodow technicznych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FILOMAG B6 i ZINCAS FORTE

Następny temat

2xCP 450g + Carbo bx 3700g = Rozpiska

WHEY premium