SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

kilka dietetycznych pytan

Wysłana -
aktualnie lece mase tak wiec wiesz ogolnie jest jeden czynnik w moim zyciu ktory wywala mi greline dosc mocno i jak nigdy nie mialem problemu z glodem, po prostu sobie jest i nie robi na mnie wrazenia, ale tak od kilku tyg cos sie we mnie zmienilo, nie wiem co, i mam duze problemy psychiczne z zatrzymaniem potrzeby jedzenia, stad tez szukam ratunku bo troche mnie to meczy. i nie, nie ma opcji ze czynnik zewn wywolujacy wysoki poziom greliny sie zmieni w moim zyciu:/
Wysłana -
okej, ale jak śpisz - jak długo, w jakich godzinach?; pokaż swoją dietę; myślałeś o wykonaniu podstawowych badań?
Wysłana -
spie ok 7,8h od 20-4. badania nie tak dawno robilem, cala krew w normie, lipidy wzorowo (stosunki miedzy frakcjami bardzo dobre), watroba w normie, bialko crp przy dolnej granicy normy, psa w normie.

dieta z wczoraj
1 pos: jaja, dorsz, pieczarki, gesina
2 pos: karkowka, schab, warzywa
3 pos przed tr: komosa ryzowa, poledwiczki, warzywa
4 pos po tr: szejk z: amarantus, banan, maliny, wpc, kakao, mleko 2%, smietana 18%, jog nat
5 pos: makrela, jaja, ziemniako, warzywa
Wysłana -
Usunięty przez domer za naruszenie Pkt 4 regulaminu forum.
Wysłana -
się nie odezwałem, bo to co napisałeś wygląda w miarę ok

może jeszcze gospodarkę cukrową sprawdzić, tarczycę, kortyzol, hormony płciowe - wtedy będziesz wiedział, czy nic poważniejszego nie leży i może kombinować/szukać głębiej.
Wysłana -
ale Ty mnie nie rozumiesz. ja nie musze szukac przyczyny, bo ja przyczyne znam, chce znalezc antidotum na greline. domer cos wspomnial ale oczywiscie wszyscy milcza mimo udzielania sie w innych tematach. ja rozumiem ze mozna czegos nie wiedziec, ale wystarczy napisac nie wiem a nie zostawiac delikwenta bez odpowiedzi.
Wysłana -
Nie spinaj się tak, nikt tutaj nie siedzi 24h/d - czasem można pominąć dany temat gdy ma się dużo powiadomień. Dodatkowo więcej szacunku za bezinteresowną pomoc. Dostałeś wiadomości powyżej.
Wysłana -
magicznej piguły nie znajdziesz. nawet nie jesteś pewien czy to grelina, zgadujesz sobie i na tej podstawie chciałbyś ją sobie sztucznie "zahamować".
środków dostępnych w PL na obniżanie łaknienia i tak masz niewiele, a jeśli już to w większości są to mocne stymulanty.

i jak wyżej, hamuj się trochę.
Wysłana -
ok, przepraszam, po prostu troszke to deprymujace gdy widzisz ze padaja odp w innych tematach tylko nie twoim. ale jak to sie mowi nevermind. bez spiny panowie.

i nie, nie zgaduje sobie ze to grelina tylko to wiem bo robie cos co ja wywala w kosmos i tak mowi nauka, wiec nie ma zgadywania tylko fakty. to tak jakbys szukal czegos na zbicie insuliny bo Ci ja od czegos wywala a ktos Ci pisze ze zgadujesz a Ty wiesz ze ladujesz w siebie np tone cukru, tak wiec nie ma co zgadywac bo to fakt z ta grelina. ale ok, nie ciagne juz tego tematu dalej bo czuje ze staje sie to lekko bezsensowne. dzieki za wszystkie odp. pozdrawiam
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź