SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kilka dietetycznych pytan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5635

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
z posiłkiem dowolna pora dnia. 1 kaps wystarczy, choć pamiętaj, że swanson to suplement. Pewniejsze są produkty lecznicze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
co masz na mysli piszac produkty lecznicze? jakis przyklad? chodzi o srodki z apteki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
swanson ma dobre probiotyki
pamiętaj ze po zakończeniu kuracji antybiotykowej musisz dalej przyjmować probiotyki celem odbudowania flory
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
tak tak, obowiazkowo bede go ciagnal po odstawieniu antybiotyku. moze macie jeszcze jakies sugestie, co oprocz probiotyku, moglbym dorzucic w tym czasie? przyznam, ze bardzo sie bronilem przed ta kuracja, poniewaz jeden jedyny raz bralem antybiotyk w wieku 10 lat (aktualnie mam 29) i to by bylo na tyle. no ale niestety teraz innego wyjscia nie mialem :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6265 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Probiotyk w zupełności wystarczy. Przy dłuższej suplementacji i tak wyjdzie dość drogo.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Trzeba umieć dobrać odpowiednie szczepy bakterii aby skutecznie działały. Oczywiście nie stosuj antybiotyku i probiotyków w tym samym czasie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
szczerze powiem, ze moja wiedza a propos probiotykow i szczepow = bliska zeru. zakupilem jakis taki raczej podstawowy suplement. tutaj link do produktu: https://www.swansonvitamins.com/swanson-probiotics-dr-stephen-langers-ultimate-16-strain-probiotic-fos-3-2-billon-cfu-60-veg-drcaps

i nie podjadam razem antybiotyku z probiotykiem, staram sie utrzymac te ok. 2h odstepu miedzy jednym a drugim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Ja tam raz do roku czy dwa wcinam antybiotyki, w tym chyba juz 3 razy, raz angina, dwa razy zapalaenie zęba, bez osłonowych itp

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 219 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5131
kazdy robi jak uwaza za sluszne szanuje swoj przewod pokarmowy tak wiec nie ma opcji na kuracje antybiotykiem bez jakiegokolwiek wspomagania. szczegolnie, ze jelita to taki drugi mozg czlowieka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
Osobiście sam jestem po długiej antykobioterapi i czekają mnie jeszcze dwie za dwa tygodnie . Stosuje właśnie probiotyki swansona . Podczas brania antybiotyków brałem nasz lacidofil


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-03 12:33:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaka dieta i ćwiczenia dla dziecka?

Następny temat

Zaczynam odchudzanie proszę o rady.

WHEY premium