SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

kiedy wypić szejka proteinowego

Wysłana -
mam pytanie bo jestem w lekkim zaklopotaniu :D

otoz biore kreatyne prze i po treningu, po treningu pije tez szejka proteinowego, ale zamierzam dodac kardio bezposrednio po treningu i zastanawia mnie kiedy mam wypic szejka teraz,

szybko po treningu, szybko przed kardio czy kiedy?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
na spokojnie po treningu wypij, możesz z kreatyną razem ..... i nie musi to być to "szybko" nie bój, się katabolizm Cię nie zeżre
Wysłana -
Kończysz cały trening i na spokojnie sobie idziesz do szatni, mozesz ziąc prysznic i sobie wypić szejka.
Wysłana -
wiem wiem :D
Wysłana -
dzieki Pany :D Chodzilo mi wlasnie o to czy przed kardio czy po kardio :D
Wysłana -
Miedzy siłowym a cardio nic nie stosujesz, co mogło by obciążyć żołądek i na nim zalegać.
Wysłana -
po silce przed cardio bys mogl jedynie walnac bcaa lub eaa, jakbys mial takowa potrzebe, WPC nie ma sensu, choc znam osoby co tak robia i nie narzekaja
Wysłana -
Moim zdaniem jeśli już, to najlepiej byłoby pełna pule amino w proszku, w formie hydrolizatu po treningu siłowym, szybko sie wchlonie i nie będzie zalegal...
Wysłana -
Tutaj możesz poczytać więcej na temat stosowania odżywek białkowych: https://potreningu.pl/articles/3102/siedem-zasad-stosowania-odzywek-bialkowych 
Wysłana -
Gegol
Moim zdaniem jeśli już, to najlepiej byłoby pełna pule amino w proszku, w formie hydrolizatu po treningu siłowym, szybko sie wchlonie i nie będzie zalegal...

można..... ale po co?
Wysłana -
Pewnie dla osób z problemami trawiennymi lub w sytuacji, gdy nie mamy na co wydawać pieniędzy
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź