SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy najlepiej spożywać gainera?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
Witam, zakupiłem sobie Whey Pro Gainer 1 Vitalmax i w sposobie uzycia jest napisane aby stosować go albo z 1-0,5 h przed treningiem albo od razu po treningu. Moje zapytanie brzmi kiedy najlepiej stosować aby były najlepsze efekty wzrostu masy oraz mięśni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 75
Wiem co to jest Gainer i do czego służy chodzi mi kiedy lepiej przed czy po? Chce wiedzieć jak wy stosujecie, jak wolicie i dlaczego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
msz diete jaka kolwiek w ogole?

WIesz co to posiłki około treningowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
gainerem zastępujesz posiłek, więc jeśli możesz za około 1,5-2 h przed treningiem zjeść normalny posiłek to gainera odpuszczasz, pijesz, gdy ni możesz zjeść, tak samo jest bezpośrednio po treningu, wszystko zależy od Twojej diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2558 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14622
aby były najlepsze efekty wzrostu masy oraz mięśni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1466
Poczytaj co zawiera gainer i do czego służą węglowodany i białko. Jakbys wszedł na forum dla sprzątaczek i pytał co to jest ściera to też żadna cie nie bęzdie poważnie traktować
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie rano a storm

Następny temat

Pomocy !!

WHEY premium