SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy cykle i jakie odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12534

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1851
Witam a więc tak zaczne od przedstawienia mojej sytuacji:)

trenowałem 4 miesiące przed wakacjami - profesjonalny trening i dieta ułożona dzięki temu forum (redukcyjna-schudłem 9

kg)wcześniej jeszcze uprawiałem kick boksing pare lat
obecnie ważę 75 kg i chce zrobić teraz mase do kwietnia najlepiej coś do 90 kg albo i więcej jak się da żeby potem pójść na rzeźbe do końca czerwca

odżywki chcę stosować od października zakupioną mam ostrowie którą chce się wspomagać przez cały okres do czerwca jak i również hmb do czerwca

1.mam pytanie ile cyklów powininem zrobić przez te 7 miesięcy masy i jakie odżywki dokupić (to moje pierwsze poważne cykle)

posiadam jakieś 400zł no może 600zł na te cykle jak i również odżywki: kreatyne z dextroza i hmb firmy trec nutrition i ostrowie

oczywiście wiem że podstawą jest dieta na masę co też również będę stosować
trenować chce 3-4 dni w tygodniu, o regeneracjach też wiem i będę je stosować :)

2.proszę o napisanie kiedy zrobić cykle zakładając że ćwiczę od początku wrześnie, od października chcce stosować odżywki
co brać w tych cyklach jak i kiedy(proszę o wzięcie pod uwagę żę mam hmb,kreatyne z dextrozae firmy trec nutrition i ostrowie)

z góry dziękuję za odpowiedzi postaram się odpisywać na moje nieścisłości:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
Na wstępie od razu uprzedzam,że 15 kg masy to Ty nie zrobisz,cudów nie ma.

1. HMB dziennie 3 g, nie wiem ile masz tego. Gram z rana, gram po treningu, gram na nockę.

2. Kreatynka 5g na czczo rano, 5 g po treningu

3. Ostrowia zależnie od braków w diecie

4. Po cyklu mono robisz 4 tygodnie przerwy i wjeżdżasz na ostro ze stakiem kreatynowym - jeśli masz 600 pln to proponuję poleciec dwa opakowania małe Cell Pump. Bierzesz 10 gram rano i 10 g po treningu, w dni nietreningowe 10 rano, 10 w ciągu dnia przed którymś z kolei posiłkiem.Koszt 150 pln. Potem znów przerwa od 4 do 6 tygodni z kreatyną.

5.Na ostatni cykl proponowałbym np. dwie puchy XPanda, brac podobnie jak CP (tylko że tam porcja ma chyba 15 gram czy jakoś tak). Ewentualnie XP połączyc z jakimś boosterem NO, jak np. Nitrix od firmy BSN. Koszty XP to 175 za jedną puszkę, Nitrix kosztyje mniej więcej 200 zł.

6.Za pozostałepieniądze albo białeczko, albo gainer, w zależności od potrzeb, a możesz dac jakieś konkretniejsze ZMA - chyba że wolisz na nie nie wydawac większych pieniędzy, w takim wtypadku opcja apteczna - opakowanie filomag b6 (5 tabsów przed snem), opakowanie Zincas forte (1 tabs przed snem).

7.Zastanowiłbym sięteż nad stałą suplelentacją HMB - dokupic opakowanie Olimpu Mega caps - 300 kapsów, bierzesz 3 dziennie, stacza na jakieś 3 m-ce (100 dni), koszt około 140 pln.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1851
a więc tak hmb chce brać przez 9 miesięcy od października do końca czerwca narazie posiadam hmb 300 kapsułek treca nutritiona potem dokupie więcej

o co chodzi z cyklem mono ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1340
Kreatyna MONOhydrat - na dobry początek przygody z kreatynką. Pierwszy cykl na samym mono, drugi Cell Pump x 2, albo zmieszany z mono, a dalej jak kasa pozwoli

Who you tryin' get crazy with, ese?
Don't You know I'm LOCO ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
15 kg masy JEST do zrobienia, ale nie stac cie z tego co widze na konkretne cykle (suple ofc). Na twoje fundusze polecam treca micro 200 mesh, branego w sposob - 6/6 - 6 tygodni cykl/6 wysycenie - 10kg powinienes zlapac jak konkretnie polecisz z dieta/regeneracja/treningami (w tej kolejnosci).

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1851
czyli podsumowując puki co
od października to co mam czyli 1.kreatyna z tauryną i dextroza treca nutritiona potem 4-6 tyg przerwy potem 2. 2 x cell pump znowu przerwa4-6 tyg 3. 2x xpand i przez cały okres hmb + ostrowia i jak z siankiem styknie to zma

ktoś ma jakieś inne propozycje lepiej rozważyć pare możliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
nie można zapominać że sama kreatyna jest tylko aktywatorem, bez budulca nie ma mowy o takim dużym przyroście, ja bym dorzucił odżywkę białkową 2-3 porcje dziennie ale to może znacznie nadwyrężyć Twoje fundusze, tak czy siak sama kreatyna z hmb to aktywatory ale budulca musi byc mnóstwo a z dietą to różnie bywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1851
ja zakładam że diete bede miał dopracowaną na 120% wcześniej taką miałem ale na redukcje i poleciało 9 kg a człowiek się uczy więc na mase też będzie dobra a nawet lepsza :) a odżywke białkową mam ostrowie :D zawsze coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
ja i tak bym radził dorzucić chociaż glutaminę 2x5g dziennie, żeby maksymalnie wykorzystać efekty kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
glutamina to prędzej antykatabolik. tauryna jako transporter, carbo i ogólnie ww o wysokim ig wspomagają wchłanianie krety.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 347
jasne że antykatabolik, ale to też 70% mokrej masy mięsni, której podczas intensywnych treningów tracisz nawet i 20g więc glutamina jest jak najbardziej trafna w każdej suplementacji to jeden z najważniejszych z supli !
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie carbo?

Następny temat

Ostatnie pytanka o sprawy suplementacji

WHEY premium