SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kiedy bedzie w sklepie?

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
Controlled Labs - Green MAGnitude

I will be big...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
shila sklep.sfd.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2771 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12919
Dzisiaj przyszło kilka sztuk, powinny być lada moment dostępne w sprzedaży.

SKLEP.SFD.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
ehh nagle jest Green MAG ale napalm zniknął.. kiedy będzie?

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
shila sklep.sfd.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2771 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12919
Będzie na początku marca...

SKLEP.SFD.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
nie chce zakladac nowego tematu wiec tu zapytam czy bylaby mozliwosc dodania predzej punkcikow do konta? nr zamowienia 199790

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
shila sklep.sfd.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2771 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12919
Zależy od tego, kiedy do nas wpłyną pieniądze z pobrania - na razie jeszcze GLS ich nie przelał, więc nie mogę nic zrobić.

SKLEP.SFD.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1205 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24999
aha myslałem ze juz dawno je macie :) bo paczke dostałem w tamtym tygodniu we wtorek chyba

I will be big...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
shila sklep.sfd.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2771 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12919
Wiem, sprawdzałam - GLS ma jakiś czas na przekazanie środków- nie orientuję się dokładnie ile, na dniach mam nadzieję pieniądze się pojawią, a wraz z nimi punkty.

SKLEP.SFD.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1177
Hej, również chciałem szybkie pytanie przy okazji - czy wiadomo kiedy będzie na stanie Dymatize Elite Whey w opakowaniu 2,2kg lub Optimum Whey Gold Standard w tym samym opakowaniu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
shila sklep.sfd.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2771 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12919
Elite Whey jutro powinno być dostępne, Optimum - jeśli dostawa się nie przedłuży - za tydzień już będzie.

SKLEP.SFD.PL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dokupienie do zapłaconego zamówienia.

Następny temat

198444

WHEY premium