SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ketoza do oceny

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 31867

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
Wyszlo mi mniej wiecej 1,7g bialka na KG czy to nie za duzo? Troche czytalem i ogladalem, wpewnym filmiku mowil Robert Piotrkowicz ze on stosuje na masie 1g bialka na 3g tluszczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Taka ilość będzie dobrym rozwiązaniem.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
warto wypić łyżkę octu jabłkowego z wodą przed ostatnim posiłkiem? polewać tłuszczem wysmazonym na patelni łososia czy też inne miesa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
staram się smażyć na jak najmniejszym ogniu na pamie ale kupię olej kokosowy rafinowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Tłuszczu do smażenia daje się tyle, że nic nie powinno pływać po jego zakończeniu. W jakim celu ocet jabłkowy? Masz niedokwaszony żołądek?
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
chodzi mi o to że wypływa tłuszcz z lososia i zostaje na patelni nim polewalem rybę, mam go po prostu wylać? czy makro będzie się dalej zgadzało? Jeśli będę smażyć na większym ogniu to go wysmaze. jak mam smażyć?

Nie mam, pytam bo to jednak drastyczna zmiana z 30 g tłuszczu na obecną ilość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
Nigdy nie miałem sytuacji żeby wypływały mi tak widoczne ilości tłuszczu z łososia. Kilka kropelek i tyle. Nie wiem jak go smażysz, ale łosoś nie wymaga wielu minut smażenia. Nie może być suchy. Poza tym, każdy kawałek będzie miał zupełnie inne ilości tłuszczów. Od 8 do 20%. Podobnie jak z boczkiem, czy karkówką. Nigdy nie określisz dokładnie ile go jest.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
Właśnie z tych tlusciejszych kawałków wypływa trochę tłuszczu. Mogę go po prostu zjeść?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 76 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35936
Pewnie smazysz na większym ogniu, łososia smażę w sumie z 10 minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75964 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754464
To dość długo. Maksymalnie 4-5 minut. Możesz zlać te resztki tłuszczu. Ciężko jednak stwierdzić na ile kwasy tłuszczowe będą utlenione.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja czy masa

Następny temat

DIETA REDUKCYJNA DO OCENY

WHEY premium