SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

keratyna prosze o odpowiedz

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3330

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
WITAM kupiłem taką kreatynę: http://multisports.sklep.pl/index.php?m=page&s=ug9swrk9r50b6ys3v4fw16q5x8ib51y7&id=3782

co powinienem do niej dobrać aby w jak najkrótszym czasie uzyskać dobre wyniki, przyrost masy, jak ten suplement wzmocnić
moja waga to 65kg 175wzrostu

jestem mizerny gość

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
sezon się zbliża co nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
Ulozyc diete i trening, jesli są braki w diecie to gainer, białko, carbo, obowiozkowo omega 3, moze tez byc zma apteczne, jesli potrenujesz minimum z 6 miechów to mysl o kretce, i moze daj troche wieej o sobie staz, czy masz diete czy brales juz kreatyne itd.

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 968 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37670
jestes sezonowcem?

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
qrde zapomnialem dopisac o sezonie ale dzieki chlopaki za przypomnienie

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
nie dopiero zaczynam ćwiczyc i wiecie jak tos dopiero zaczyna to sie pyta:) i dzieki evernever za odpowiedz to mi duzo pomoze słysalem ze ta kreatyna jest dobra i cena tez jest dobra wiec kupiłem

jestem mizerny gość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 358 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10881
czekaj czekaj ile cwiczysz?? dopiero zaczynasz z tego co zrozumiałem? hm jak tak to nie zawracaj se narazie głowy cell pumpem:P tyko na sucho cwicz z dietka i beda za***icho postepy:)

LoliTas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3394 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21996
jest dobra ale za wczesnie na nią, jesli dopiero zaczynasz przygode z siłownią, to najpierw idz do dzialu odzywianie i poczytaj posty podwieszone tam jest all wyjasnione, ostrzegam duzo czytania ale fajnie sie czyta, potem do działu trening i znajdz plan act dla poczotkujących, i potem mozesz tu wrócic jesli bedziesz mial braki w diecie i bedziesz je chciał uzupelnic odzywkami, mam nadzieje ze dobrze wyjasnilem

http://www.sfd.pl/temat268831/ 

Post dla osób z kręgozmykiem, wymiencie swoje
doświadczenia ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9
dzieki wam za wszystkie porady napewno z niech skorzystam :) a co do diety to narazie bede brał gainera2 i dibencozide magnum powinno mi to wystarczyc

jestem mizerny gość

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
szczególnie to drugie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 281 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5957
lepiej rob forme na lato 2006

Nie chce takze cowiczyc na jakoas rzezba konkretnie, tylko duza dosc masa duzy biceps i kalata niczego sobie.
Ale wszytsko w masie miesniowej.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co zamiast ZMA?

Następny temat

Redline w plynie VPX

WHEY premium