SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kavva/blog/redukcja second edition start str:147str

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 105369

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
ale na pewno nie przy pomocy maszyn ginekologicznych
Obli dawno się tak nie uśmiałam zrobie trzy te moje ginekologiczne treningi, a potem wezne Twoja rozpiske pokaze trenerowi na siłowni i powiem że chce to ćwiczyc i że ma mi pokazać :)
mam pytanie co do pompek czy mozna je czymś zastąpić? bo mam duzy problem z nadgarsikiem nie mogę go zgiętego obciążać.

a i dzisiaj przed treningiem aerobowym zjadłąm posiłek bez weglowodanów, bardzo dobrze mi sie ćwiczyło czy mam tak robić czy dołanczać jednak węgle?


Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-03-22 21:37:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
mozesz, pomyslimy nad rozkladaniem tych wegli u ciebie, mozesz zaczac od poczatku z rotacja i tyle, byle w potreningowym dac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
:) oki to jutro tak zrobie też mówiąc o rotacji masz na myśli jeden dzień 2100 kcal, 3 dni 1800 kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
niekoniecznie, raczej podzial na silowe i nietreningowe i aerobowe z rozna iloscia kacal i wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
oki jutro to przelicze i dam znac co mi wyszlo jutro zostaje 2100 kacl, bez wegli przed treningiem a jaki ja mam ty budowy cała, ekto? czy mezo?

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-03-22 22:40:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
oki policzyłam dodałam NEAT 500 kcal i wyszło mi:
przy Kardio: 2640 kcal
przy słowni: 2630 kcal
przy DNT: 2090 kcal

biorąc pod uwage że organizm przyzwyczaja sie do wysiłku najchetniej bym została w dni treningowe przy 2100 kcal, bo nie wiem jak bym miała zjeść 325g ww bez jedzenia słodyczy, w dni NT tez obniżyć o 500 kcal?

i jeszcze poradz jak rozłożyć wegle w tym przypadku...
strasznie to wszystko skomplikowane

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-03-22 23:42:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Wiam Widzę, że mamy bardzo podobne wymiary i cieżar, a tym samym cele. Mi również Obliques zaproponowała ten trening. Ja zacznę go od 1 kwietnia, też mam obawy czy dam radę. Życzę powodzenia i szybkiej redukcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
cześć Zyrafka widziałam Twój blog, Ty masz owiele fajniejszą figure niż ja. Mnie narazie martwi ustawienie diety na odpowiednim poziomie kcal, bo narazie jem bardzo duzo od paru dni (wczesniej tez jadlam duzo ale głownie słodyczy) no i narazie nie tyje a za niedlugo bedzie tydzień jak tak jem juz tyle waga nie idzie do góry ale stoi w miejscu cały czas, myśle że dam jej szanse do soboty a potem zobacze czekam jesze na odpowiedz od Obli w sprawie diety

a co do treningu to zaczne go tez od kwietnia narazie mam jakis tam swoj marny, ale przyznam ze troch mi głupio isc na siłowni i powiedziec ze chce tamten :D:D wiem ze to głupie no ale, dlatego daje sobie tydzien czasu na oswojenie sie z ta mysla zalaszcza ze w sb ułożyli mi inny trening na siłownie :)
Zyraka też życze powodzenia będe Cie obserwowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3597 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24639
Dzięki za miłe słowa. Dieta ważna rzecz, ja coś ostatnio nie mogę dobrze ustawić sobie składników posiłków i zawsze czegoś mam za dużo. Od dziś postaram się na nic nie skusić, mam na myśli słodycze, do których mam słabość...no i to słodzenie kawy.. Jestem strasznym łakomczuchem, jak widzę słodycze to kwiczę, ale postanowiłam z tym skończyć i się odzwyczaić. Już prawie miesiąc nie jem słodyczy, tj. takie było założenie, żeby nie jeść wcale, ale coś tam się zdarzyło po drodze. W każdym razie przedtem też lubiłam podjadać słodkości wszelkie, ale się odzwyczajam i jakoś daje radę. Waga troszkę spada i tłumaczę to sobie m.in. odstawieniem słodyczy, to mobilizuje, żeby ich nie jeść.
Trening zaczynamy więc razem, będziemy sie razem wspierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2084 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8275
Ja właśnie sobie przypomniałam że Olbi mi powiedziała że na starcie -15, 20% kcal tak wiec tak zorbie również w dni nie treningowe czyli bede miała 2100 kcal w treningowe 1700 w nie treningowe... zobaczymy co z tego wyjdzie pewnie mniejsza ilość jedzenia będzie mnie motywować do czaęstrzych treningów
Zyrafko jeśli chodzi o słodycze to ja też mam taki problem jak ty przez całe moje życie jadłam codziennie np, dużą paczke chipsów, pudełko ptasiego mleczka, tabliczke czekolady, żelki, ciasteczka wszytko w takich ilosciach jakie i mi się pomieściły ale byłam szczuplutka.. teraz mam problem żeby ich nie jeść, dzisiaj skusiłam sie na kawałek czekolady bo do pracy ktoś przyniusł mam nadzieje że juz nie zjem nic słodkiego, nie mogę się już doczekać soboty ważenia i pomiarów, ciekawe czy coś się ruszy czy będe musiała węgle ciąć..

Chce sobie kupić odrzywke białkową ułatwi mi to posiłek potreningowy, macie jakieś propozycje która wam smakuje i jest dobrej jakości?
i z jakimi węglami jecie taką odrzywke ?

Zmieniony przez - _kavva_ w dniu 2009-03-23 11:28:27
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Pytanie początkującego

Następny temat

ile jeszcze urosnę??

WHEY premium