SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

katalogi.pl => ciągle te same cele?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5806

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
Społeczność K** czeka na obiecywaną od dłuższego czasu reakcję ze strony Mateo. Kilkakrotne obietnice nic nie zmieniły, jak się okzało były tylko pustymi słowami bez żadnej wartości.
Najwyższy czas na zmiany. Społeczność K** liczy już ponad 5000 użytkowników, jest najdynamiczniej rozwijającym sie forum dyskusyjnym o tematyce komputerowej w Polsce. Jednak ze względu na złe zarządzanie K**, pożegnało się z nim już wiele osób, w tym także wartościowi moderatorzy.
Oczywiście każdemu brakuje czasu, więc czy nie jest możliwe zrobienie panelu administratora, dla któregoś z moderatorów K**?
Argument przeciwko K**, to oczywiście brak dochodów z jego działalności. Jednak poprawnie zarządzane K** mogłoby zarobić na swoje utrzymanie, a z czasem również zanotować zyski. Jak powszechnie wiadomo, wartość Internetu ciągle wzrasta i przez najbliższe 5,6 lat nie spadnie (według specjalistów z Anglii), lecz oczywiste jest także, że zwiększa się konkurencja, zatem tylko pracowitość może doprowadzić do profitów w przyszłości.
Któryś z moderatorów z pewnością wklei wkrótce do tego postu ostateczną wersję zmian.
Społeczność K** nie czeka już na obietnice, lecz na fakty.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Przemowa jak z PRL-u
Do pracy rodacy , wszyscy razem zbudujemy nowy ład !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
brutus utop sie popieram majestica tak dalej nie może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 619 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14109
Jaknajbardziej jestem za reakcją pozytywną
Tak nie może być...
Jeśli tak dalej pójdzie, to forum zginie tak jak powstało..Jest kilku użytkowników, którzy są stałymi bywalcami, ale to wszystko. Nawet moderatorzy stąd uciekają () Trzeba się bardziej zaangażować.

//Mariaż nie przeginaj..

Moderator na K**

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6199 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23179
Wystarczylo poswiecic K** 15minut 3 miesiace temu i bylo by z glowy, a tak to sie ciagnie i ciagnie,a zmian jest naprawde nie wiele pare kosemtycznych poprawek i 3 nowe dzialy...

K** Team Member
SFD Bold Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 998
heh .. wszystko łądnie pięknie ale co dalej?

>>> <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
którzy z moderatorów odeszli z K**?

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 686 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7140
Np. Mariusz, tyle że on powiedział że odchodzi, a inni po prostu się nie pojawiają.
Brutus, ważne są cele
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
czemu Mariusz odszedł?na zawsze?

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1927 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25267
np. Sebart, Mariusz i ja mielismy juz dosc obietnic bez pokrycia, wodzenia nas za nos i po prostu zaprzestalismy aktywnosci na K** - fakt ze tymczasowo bo tylko Mariusz nie wrocil ale sam fakt zostaje faktem
staramy sie jak mozemy i wydaje mi sie ze sądząc po tym jak rozwija sie K** to nam to wychodzi

ja rozumiem ze temu trzeba poswiecic troche czasu ale raz w tygodniu po 15 minut i od czasu gdy wysunęlismy postulaty to wszystkie zmiany byłyby zrobione i to z nawiązką a tak to sie ciągnie od kilku miesięcy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Jasne Majestic, popieram , tylko nie wiem dlaczgo mam się utopić , przeciez ladnie napisałem ;P
Kliknj tam sobie na dole strony w "Pazdan ForKat..."

Zmieniony przez - brutus w dniu 2004-03-10 16:26:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy znikną buźki??

Następny temat

Nazwy działów

WHEY premium