SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kasiakitka, sforcia, kaka21 - ban za gadanie międzu seriami

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Bardzo mi miło zakomunikować, że sfd postanowiło Was - kasiakitka, sforcia, kaka21 - nagrodzić za aktywność oraz prowadzenie ciekawych dzienników w dziale ladies kwotą 125 zł dla każdej z Was na suplementy firmy activlab. Kasiakitka w swoim dzienniku przekazuje sporą dawkę wartościowych informacji i motywacji do treningów oraz w ciekawy sposób promuje treningi siłowe. Sforcia i kaka21 - dzielnie walczą w naszym programie o poprawę swoich słabych punktów.

Proszę żebyście mi przysłały pw z dokładną nazwą/nazwami produktów, które wybrałyście; ilością opakowań oraz smakami i dokładną kwotą zamówienia. Wybieracie z bogatej oferty firmy actoivlab z tej strony: http://www.activlab.pl/
Ponadto w pw musicie mi podać swoje dane teleadresowe: imię, nazwisko, adres oraz nr telefonu dla kuriera. Bardzo proszę, o jak najszybsze dokonanie wyboru i przesłanie tych informacji do mnie.

Gratuluję i zachęcam do dalszej aktywności na forum - a szczególnie w naszym dziale.


Zmieniony przez - nightingal w dniu 2017-12-05 09:32:09
2

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gratulacje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
O ranyyyyy kto by pomyślał!!! DZIĘKUJĘ
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
I cieszę się, jeżeli mogę wnieść coś wartościowego i podzielić się swoją wiedzą oraz doświadczeniem <3
2

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Masz bardzo ciekawy dziennik, robisz kawał dobrej roboty. No i ogólnie duża aktywność w dziale. Ciekawe informacje w dzienniku. Same plusy.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nightingal
Masz bardzo ciekawy dziennik

Moim zdaniem jeden z najciekawszych. Nagroda jak najbardziej się w tym przypadku należała.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
aaaa ale extra ! dziękuję w pierwszej chwili się wystraszyłam, że mam bana na serio! :) zaczęłam myśleć co ja mogłam wygadywać, że mam bana bardzo dziękuję, lecę już wybierać :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241156
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Jestem taka oszołomiona, że nie wiem co wybrać :) Na pewno skuszę na się białko bo tego nigdy nie ma za mało, a jeszcze coś polecacie ? Jak taka okazja to szkoda wydać na byle co, jeszcze raz dziękuję za wyróżnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Kreatyna fajna rzecz i działająca. Możesz nad nią pomyśleć - może jak nie teraz to za jakiś czas zastosujesz.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 231 Napisanych postów 518 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78460
Kreatyna, carbo (to sie u mnie sprawdzi;)
1

DT Przygotowanie do startów w Trójboju Siłowym Klasycznym i Wyciskaniu Leżąc - sezon 2017/2018
http://www.sfd.pl/DT_Kitka__trojbój_i_wyciskanie_leżąc-t1155570.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

LADIES GOTUJĄ, PIEKĄ, SMAKUJA - zimowe frykasy

Następny temat

VITAMINO - najnowszy kompleks od Activlab!

WHEY premium