SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłykiec humerusa ;-)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
czy klykiec humerusa/k.ramiennej/ sklada sie z tych nadklykci bocznych i przysrodkowych, dolow promieniowych/dziobiastych, glowki i bloczka, czy co to obejmuje ten kłykiec? bo w atlasie tak ch..o zaznaczone :/


sorka ze tyle postow zakladam ale i tak maly ruch macie :P
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dobra, to moze ja sie podłacze pod twój post, niech mi ktos powie, w ksiazce od anatomii mam napisane ze ruch obracania(głowy) odbywa sie w płaszczyźnie poprzecznej, a ruch odwodzenia w płaszczyxnie czolowej. I tylko te ruchy sa opisane w jakich plaszczyznach. A np ruch zginania konczyny górnej do przodu?? i do tylu? I ruch odwracania(tez konczyny górnej) to w jakich płaszczyznach? Bo ja normalnie nie wiem

Sorki f***`u ze tak nic nie wnosze do twojego postu

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
plaszczyzna czolowa to jest jakbys poprowadzila linie rownolegla do podlogi ,a poprzeczna na odwrót

EDIT: aaa nie oto ci biegalo... zginanie konczyny w stawie lokciowym jest w plaszczyznie czolowej, tak jak zginanie w stawie barkowym... analogia <yes>


Zmieniony przez - f***master w dniu 2005-10-20 21:27:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
ale poczekaj f***`u, skoro ruch odwodzenia reki jest w płaszczyźnie czolowej, to jakim cudem własnie ruch zginania do przodu, jak to wyglada na ruch w zupelnie innym kierunku moze byc tez w płaszczyźnie czolowej? No i własnie ja tego nie rozumiem. Mam rozpisane co jest jaka plaszczyzna, jaka osia, ruch odwodzenia reki ze w plaszczyźnie czołowej to jeszcze.. ale zginania do przodu tez? A odwracanie i nawracanie? f***`u bedziesz dawac mi korki tzn osie widze ale płaszczyzny nie jednak Krates mial racje

płaszczyzna czolowa:okreslona przez oś poprzeczna(okresla kierunek boczny) i pionowa(okresla kier. górny i dolny)
ja tego nie widze w ogóle

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2005-10-20 21:46:46

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2005-10-20 21:48:39

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
mi tez to sie je.bie

ale nawracanie i odwracanie

jest nie w palszczyznach chyba tylko -> BOCZNIE [ na zewnatrz] lub PRZYSRODKOWO [do wewnatrz]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dobra czyli konczyne gorna zaliczylam i dolna tez a zostane uwalona na wiadomosciach wstepnych(które nawiasem powinny byc na poczatku)

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
dolna juz tez cala? o ty mala mendo ja zaczynam dolna i musze ja przerobic w 2 zajecia .... ostro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
my idziemy tak szybko ze nawet nie wiem kiedy zaliczam

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a bo teraz luknalem ze AWF to lipa nie macie najprzyjemniej rzeczy - nazw łacinskich.. ...

no i trupow tez nie a jaaa maaaaamm"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
f***`u Złoto ty moje, ja juz Ci kiedys w poscie pisałam ze na awf-e jestem a nie na medycynie... Nazwy łacinskie maja na awf-e ale na rehabilitacji, ja na szczescie nie mam trupów... heeeee tez nie ogladam, ale nie wiem czy by mnie to ruszało Mam jakas ogólna znieczulice, ostatnio widzielismy te dzieci w słoikach poukladane jedne na drugich, tu łapka, tam girka, laski wielka panika, mnie to nie rusza

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
", tu łapka, tam girka, laski " ... to męskie organy tez byly ?


ja 1 raz jak dotykalem to błe... ale teraz juz bez rekaawiczki macam.

ale na filmach lepeij wygladają co nie

najlepsze sa trupy jak leża w takich "wannach" w tej formalinie , jak z horroru :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwnie sie czuje...

Następny temat

dermabrazja

Wiecej