SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kłocie w kl. piersiowej i w barku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2197

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Witam. Problem polega na tym:
Jakies 2 tyg temu mialem kilka dni ze bardzo bolaly mnie plecy.
Pewne dnia w czasie mycia samochodu poczulem dziwne klocie w prawej klatce piersiowej. Po chwili samo przeszlo.
Jeszcze za kilka dni lezac na prawym boku zaczalem odczuwac bardzo silne klocie rowniez w kl piersiowej z prawej strony.Chwilowo mialem nawet problem ze zlapaniem oddechu.
Za jakies 2-3 dni po tym zaczalem odczuwac klocie w stawie barkowym rowniez prawej strony.
I teraz w piatek juz bylo apogeum gdyz wieczorem czulem silne klocie z dolu prawego miesnia kl piersiowej.Odczuwalem rowniez takie mrowienie i skorcze w tym miejscu.Bark i reszta reki do lokcia rowniez zaczela mi dretwiec.
W sb po poludniu zajechalem do szpitala.
W rozpoznaniu napisano: wzmozone napiecie mm przy st barkowym prawym, bez ograniczen ruchow.
leczenie: ketonal 100mg
paparami (czy jakos tak): 1 amp
I wykupilem jeszcze majamil, tolperis, aspargin, calcenato.
Dodam jeszcze ze kiedys mialem kontuzje lewego i prawego barku.Nie wiem dokladnie co sie stalo ale usg wykazalo stan zapalny sciegna dwoglowego ramienia i odczyn plynowy.Mam usg tylko lewego barku ale osoba robiaca usg na prosbe przeswietlila mi tez ten prawy i wykazalo ze tez jest podobnie jak w lewym ale w mniejszym stopniu.
Jak sadzicie dobre jest rozpoznanie?Skad to sie moglo zrobic?Jak tego unikac?

>>> Maszeruj albo giń <<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Być może nerwobóle.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Tez tak wlasnie sadze. Ale co z tym robic?

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Nic się nie da zrobić. Wyluzować się / zrelaksować / zacząć pozytywnie myśleć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Heh to wiem:D
Sluchaj jak wiesz to napisz mi gdzie sie przyczepiaja przyczepy m. naramiennego.

>>> Maszeruj albo giń <<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brak Czucia W Palcach

Następny temat

Duzy brzuch:((((

WHEY premium