SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

juz mnie ta siłownia wkur.ia !!!!!!!!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
juz mnie ta siłownia w****ia !!!! trenuje juz z 1,5 roku zhadlem troche supli, przyrosty są nie powiem , przez te 1,5 roku np na łapce skoczyło mi z 5 cm ale obojetnie co bym nie robil to mimo ze siła rosnie to zalewam sie tłuszczem, czuje miesnie ale ich nie widze !!
****a mac próbowałem juz wszystkiego ...
moge dostac bana za ten post ale musiałem to z siebie wyrzucić
jak ktos chce to moze cos napisać jak mi pomóc ...
pozdro

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 508
Hmmmm, 3 razy w tygodniu to nie wcale tak mało,widocznie tylko diete masz do dupy... przecież codziennie nie powinno się pakować bo mięśnie potrzebują czasu na regenerację(no chyba że w każdym dniu ćwiczyłbyś inne mięśnie),jak pisze tu : http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Nie jestem specjalistą lecz za wszelką cenę do tego dążę i staram się wszystkiego nauczyć.Jeśli w mojej wypowiedzi widzicie jakiś błąd,powiedzcie mi o tym - dziex!

***HaRdCoRe iN PrOgReSS***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221
no to jedyne, co możesz zrobić, to zmienić dział, i pochwalić się swoją dietką w Odżywianiu. Takiej rady "z nieba" raczej nie dostaniesz. Zawsze coś jest skutkiem czegoś, więc trzeba wszystko przeanalizować, w odpowiednim miejscu oczywiście.
Zamiast się biesić i zniechęcać, zacznij analizować..

Bo zaprawdę powiadam wam: jeśli będziecie mieć wiarę jak ziarnko gorczycy, powiecie tej górze: "Przesuń się stąd tam" i przesunie się. I nic niemożliwego nie będzie dla was. MT 17,20

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Najwidoczniej dieta z dupy.

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
skoro sila rosnie domyslam sie ze robisz treningi na "mase" skoro tak to diete pewnie tez na mase (wazniejszy szczegol) stad taki efekt + genetyka, predyspozycje do odkladania sie tluszczu

ja tam mam odwrotny problem
zrobilem 11cm w lapie a moja reka dalej jest chuda juz bym wolal nawet sie troche zalac tluszczem coby wizualnie byc masywniejszym- ale tego nie lapie

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
skoro rośnie siła - to treningi raczej są "siłowe" niż "masowe". Przy treningu siłowym mniej spalasz.

1) Rozplanowanie diety
2) Poprawki w treningu

i będzie cacy

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
krzych chodzilo mi o to skoro sila rosnie to znaczy ze redukcji na pewno nie robi...
a skoro idzie sila i wymiary to mase robi

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
dita domowa jem zdrowo ale nie wyliczam kalorii i ilosci białka i innych, trening 3 dniowy : pon sroda piatek
klatka tric , plecy biceps, braki nogi
klatka sztangielki skos, płaska na maszynie i butterfly lub brakna po 4 serie
tric sztangielka w opadzie 4 serie i francuz lezac ale sztancielka mlotkowym chwytem 4 serie

plecy podciaganie 4 seria na maks, wyciag górny do karku, koniec sztangi lub sztanga w opadzie i mc
biceps "21" 3 serie, o kolano 3 serie, supinacja siedzac na skośnej 3 serie

barki wyciskanie sztangielek, wzdłuz tułowia dobrody , na boki ( na barki od 20 -15 powtórzeń) na inne nie mniej niz 11-12 nie wiecej niz 15
nogi hack maszyna wspięcia i wyprosty nóg
tak to wygląda

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
poka fotke, ale moze pora redukcje zrobic?

edit: wlasnie przeczytalem co napisales wyzej. Z taka dieta to nigdy nie zajedziesz daleko szczegolnie po okresie dopalaczy z organizmu twojego.

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-09-18 12:05:14

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1588 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16577
seba jakich dopalaczy z mojego organizmu??

Gdzie jest Bóg, chyba na urlopie, na niego też mieli kartotekę w UOP-ie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
"jem zdrowo ale nie wyliczam kalorii i ilosci białka i innych"

Masz gotową odpowiedź - bez wyliczania łatwo zeżreć za dużo.
Ja też mam tendencję do "zalewania" sadłem - ale odkąd zacząłem pinować diety to zleciało mi z 6 cm w pasie (w półtora miesiąca) przy normalnym treningu masowym.

Zasysaj dziennik posiłków, kupuj wagę na allegro - i zaczynaj nowy - piękniejszy etap życia

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
przez 1 okres organizm sam zachowuje jak 1 wielki suplement. Wszystko rosnie jak na drozszach az po pewnym czasie [u mnie do max 1 rok byl] zrodelko sie konczy i juz trzeba jesc posilki zbilansowane i dostarczac mu tej energi z diet, supli i wszystkiego co mozliwe.
Roslo roslo ale zle jadlles i troche sknociles sprawe [ja tez tak robilem wiec sie nie przejmuj nie ty 1 i nie ostatni] teraz co ci pozostaje to isc na redukcje z dieta zbilansowej albo z 10 zasadami zywieniowymi.

innego wyjscia nie widze.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

barki

Następny temat

zmiana planu

WHEY premium