SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

judo, bjj, kick boxing itd.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2247

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, z tego co czytam jest duzo walk w UFC. Wlasciwie gdzie to leci?? Eurosport??? przydalyby sie dokladne godziny.

Dzieki

"Kiedy z kims rozmawiam, patrze mu prosto w oczy, i wtedy wiem ze jego slaba psychika wysyla maila do nadciagajacej kupy ze spotkanie jest w dupie"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tak poza marginesem, niektore chwyty w judo sa przeciez elementami z ju-jitsu.

"Kiedy z kims rozmawiam, patrze mu prosto w oczy, i wtedy wiem ze jego slaba psychika wysyla maila do nadciagajacej kupy ze spotkanie jest w dupie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Z tego co sie orietuje to nie leci to nigdzie. Tzn. leci na platnych kanalach kablowych w Japoni i USA ale taka jednorazowa przyjemnosc kosztyje ok 50 dolcow. Nie wiem jak jest w Europie moze sa jakies retransmisje ale nie sadze no bo przeciez trzeba robic kase sprzedajac kasety i DVD. Ah ta komercja :)



Zmieniony przez - Neo w dniu 2001-09-09 19:01:58

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4008 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37791
Renegatt - judo zostało stworzone przez J.Kano właśnie w oparciu u ju-jitsu. Wyeliminował on z niego techniki niebezpieczne, takie które nie miały by zastosowania w walce sportowej. Usystematyzował on techniki ju-jitsu, dołozył do tego sporo własnych technik. Potem judo zaczęło już samo ewoluować.

Moderator działów Sporty Ogólnorozwojowe & Dla Zupełnie "Zielonych" & Grappling

I szkoda tylko, że w noc kwietniową, Ciągnąc za sobą smród spalin,
Nie cały Związek poleciał w kosmos, A tylko jeden Gagarin

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
http://www.czarnypas.gr.pl/bjj w dziale sklep mozesz sobie kupic kasety z UFC i iinnych turnieji.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzieki napewno sie zdecyduje

"Kiedy z kims rozmawiam, patrze mu prosto w oczy, i wtedy wiem ze jego slaba psychika wysyla maila do nadciagajacej kupy ze spotkanie jest w dupie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KASTETY

Następny temat

niech ktoś mi wytłumaczy

WHEY premium