SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jsdolan5 - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dziękuję, dziękuje . Kalistenika raczej bez konkretnego planu, różnego rodzaju pompki, przysiady, podciągania i co mi tam jeszcze przyjdzie do głowy .

Dzisiaj wieczorem tak jak planowałem brzuch

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp

Kółko ze stania -
2s x 7p
3s x 6p


Wznosy tułowia ze sztangą
16 kg x 5s x 10p

Plank na łokciach
5s x 60 sek

Skłony tułowia na skośnej ławce ze skrętami tułowia
5s x 15p

Skłony boczne z hantlą
20 kg x 5s x 15p na każdą stronę

Skręty tułowia ze sztanga na barkach stojąc
5s x 20p na każdą stronę

Wspięcia na palce stojąc
5s x 30p

Jutro impreza a wieczorem planuję ostatni trening z obciążeniem przed wyjazdem Od wtorku bedę oddychał morskim powietrzem
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1794 Napisanych postów 2908 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 73468
nie no kurka jsdolan ja też z 18 jestem

wszystkiego najlepszego

"Mówisz, że możesz – to możesz. Mówisz, że nie możesz – to nie możesz. Więc sobie wybierz". Mistrz Zen Seung Sahn

https://www.sfd.pl/Dziennik_biegowy_Nadine-t1196269.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
WRÓCIŁEM
Nadine 21 - dziękuje za życzenia, niestety urodziny mam 19 czerwca

Mogę powiedzieć że przez ten tydzień nad morzem wypocząłem i fizycznie i psychicznie . Jeżeli chodzi o treningi to za bardzo, ale chyba właśnie tego było mi potrzeba , luzu i robienia tego na co mam ochotę . Ćwiczenia bardzo proste oczywiście pompki, przysiady, wykroki, różne ćwiczenia na brzuch ( niestety nie zabrałem ze sobą kółka), w sumie dziennie około 30 - 40 minut. Oprócz tego dużo spacerowałem przede wszystkim po plaży dziennie około 15 - 25 km. W piątek próbowałem nawet biegać boso brzegiem morza, ale efekt tego był taki że doznałem jakiegoś urazu zewnętrznej krawędzi lewej stopy dlatego poprzestałem na chodzeniu, niestety niezbyt szybkim. Dawno mówiłem ze bieganie to zło , przynajmniej dla mnie. Każda moje próba biegania kończy się jakąś kontuzją , wole szybkie marsze . Niestety waga na chwile obecną 85,0 kg, lody i poluzowana dieta przez tydzień i takie efekty ., a przed wyjazdem były już 84,0 kg. Nic to koniec laby, o sylwetkę będę walczył dalej .

Dzisiaj pierwszy - lekki - trening w mojej domowej siłowni i próba ćwiczeń do konkursu.

Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp

Kubany" hantlami
3s x 15p x 3kg,

Pompki, dłonie na szerokość barków
- 5s x 10p

Skłony tułowia na skośnej ławce ze skrętami tułowia
3 minuty - 40 powtórzeń - kiepsko

Kółko ze stania -
5s x 5p

Wznosy tułowia ze sztangą
16 kg x 5s x 10p

Wyciskanie sztangi ławka płaska
3 minuty - 43 kg - 47 powtórzeń - też poniżej oczekiwań

Przysiady ze sztanga na barkach -
-3 minuty - 64 kg - 50 powtórzeń - i tu już umarłem , kondycja siadła

na koniec zrobiłem jeszcze

Skłony boczne z hantlą
20 kg x 5s x 10p na każdą stronę

Wspięcia na palce stojąc
5s x 30p

Jutro pierwszy trening z nowego cyklu 5-3-1 według wskazówek AJAZEGO . Ale zapis będę już robił w starym dzienniku. Tutaj zapiszę już tylko boje konkursowe

No i jeszcze zdjątko znad morza







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
Świetny wynik - 1kg masy na urlopie!

Może zakwasy nie będą zbyt duże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
ojan
Świetny wynik - 1kg masy na urlopie!

Może zakwasy nie będą zbyt duże


No i tutaj nie wiem czy ta masa jest na pewno dobra . Tak po prawdzie to ja takich prawdziwych zakwasów już dość dawno nie miałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Dawno mówiłem ze bieganie to zło ,


Madrego zawsze przyjemnie posluchac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
fanslaska
jsdolan5
Dawno mówiłem ze bieganie to zło ,

Madrego zawsze przyjemnie posluchac
Posłuchać ale swoje trzeba robić
Gdy biegałem to miałem lepszą formę. Bieganie boso po nadmorskim twardym obmywanym falami (a nawet suchym) piasku to słaby pomysł.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Faktycznie, bieganie po piasku, szczególnie bez żadnego wcześniejszego przygotowania, to kiepski pomysł.
Pominę milczeniem ogólną niechęć do sportów w których nie ma pięciominutowych przerw co 10 sekund. Nie oczekujcie jednak cudów, bo zejście z kanapy, po to by usiąść na ławkę do WL, wiele nie zmienia

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dużo ludzi biega po plaży. Mam kilku znajomych nad morzem którzy i to oni mnie namówili do tego biegania. Niestety każda moja próba biegania kończyła się jakimś urazem. Pomijam tu czas jak byłem młody i miałem czas na trening innych sportów w których bieganie czy skakanka były nieodzownym elementem treningu. Patrząc na czasy "nowożytne" - od jakichś 19-stu lat bo wtedy postanowiłem ze będę biegał - przez kilka dni obiegałem moją miejscowość na około do czasu aż zahaczył mnie lusterkiem samochód - efekt, rozbity łokieć ogólne poobijanie bo się przewróciłem . Postanowiłem biegać po polnych drogach. Niestety pogoda była taka sobie przelotny deszcz, kałuże, błoto, ale byłem twardy, przez tydzień - efekt przeziębienie, katar, gorączka . Kolejna próba. Kolega namówił mnie na bieganie w zimie. Było fajnie, śnieżek, lekki mrozik, około 2 tygodnie do czasu aż wdepnąłem na zamarzniętą kałużę i zrobiłem niekontrolowany szpagat - efekt, ponaciągane mięśnie krocza przez 2 miesiące nie umiałem normalnie chodzić i musiałem odwołać wyjazd na narty w Alpy . Postanowiłem jeździć na rowerze. Nie powiem szło mi dosyć dobrze. Jeździłem na towerze MTB w terenie i odnosiłem nawet drobne sukcesy w pomniejszych zawodach , mimo że w tamtych czasach paliłem jeszcze papierosy . Trwało to kilka lat było fajnie wywrotka na szutrze z dojść stromej górki ( dobrze że miałem kask i rękawiczki ) urazy pominę dość że na jakiś czas przestałem w ogóle jeździć na rowerze, do tej pory mam jakiś uraz. Postanowiłem ćwiczyc siłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12103 Napisanych postów 30523 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130839
Pozostały Ci jeszcze marsze po chodnikach.
Ja chodzę pośród pól ale po ścieżce wyasfaltowanej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium