SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jsdolan5 - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5

Jutro rodzinna impreza muszę uważać żeby się nie obeżreć bo wieczorem planuje brzuch .



Tylko aby myśl o tym, że będziesz robił brzuch nie będzie alibim do obżarstwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Giaurnemo
jsdolan5

Jutro rodzinna impreza muszę uważać żeby się nie obeżreć bo wieczorem planuje brzuch .



Tylko aby myśl o tym, że będziesz robił brzuch nie będzie alibim do obżarstwa



Absolutnie, może wpadnie jakieś małe ciasteczko ale przede wszystkim białko w postaci mięcha . No coś z wegetariańskich tez bedzie bo młoda przyjeżdża a ona zawsze coś tam po swojemu upichci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30528 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130878
Ciastka są bardzo dobre!
To białko, węgle i tłuszcze.
To wszystko czego nam trzeba - czasem mam je od sąsiadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ojan
Ciastka są bardzo dobre!
To białko, węgle i tłuszcze.
To wszystko czego nam trzeba - czasem mam je od sąsiadki


A potem narzekanie, że tłuszczyk nie chce znikać
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Wczorajszy trening brzucha raczej lekki bo moja malutka siłownia musiała pomieścić moją córkę, mojego zięcia i mnie .
Trening okrojony
Rozgrzewka - rozciąganie, wymachy, skłony, przysiady, itp

Kółko ze stania -
5s x 6p

Wznosy tułowia ze sztangą
16 kg x 5s x 10p

Plank na łokciach
5s x 60 sek

Oprócz tego młoda próbowała WL musiałem jej pokazać o co w tym chodzi, parę ćwiczeń ona mi pokazała parę ja jej ogólnie taki trening relaksowy, znaczy ja taki robiłem bo młoda jednak zrobiła porządne interwały .

Dzisiaj na prośbę kolegi zastępowałem go na rannej zmianie w pracy, ale od jutra już na pewno urlop .
Natomiast dzisiaj po pracy
Szesnasty dzień treningu 5/3/1 cykl deload - 5 tura

Rozgrzewka - rozciąganie wymachy, skłony, przysiady, itp 10 min

Pompki, dłonie na szerokość barków
- 4s x 15p

Kubany" hantlami
5s x 15p x 3kg,

ćwiczenie zasadnicze

Przysiady ze sztanga na barkach -
-50kg, x 5p
- 65kg, x 5p
- 75kg, x 5p
- 77kg, x 5p x 5s


Wyciskanie sztangi ławka płaska
35kg x 5p
45kg x 5p
50kg x 5p
55kg x 5p x 5s


asysta

Martwy ciąg -
70kg - 5s x 10p

ćwiczenia dodatkowe


Podciąganie na drążku
5s x 5p - młoda mi dzisiaj powiedziała że miotam się przy tym podciąganiu jak chorągiewka hm chyba coś w tym jest muszę się bardziej przyłożyć, wolniej ale dokładniej
Wyciskanie francuskie sztangi leżąc na ławce
20kg x 20p x 4s

Uginanie przedramienia ze sztangą podchwytem stojąc
16kg x 20p x 4s

Rozciąganie

Ostatni trening tego cyklu. Z powodu wyjazdu dalej będzie u mnie deload tylko trochę inaczej bez ciężarów i oczywiście trening brzucha. Wczoraj chyba sobie za bardzo pofolgowałem bo waga dziś pokazała 85,5 kg , a w niedziele kolejna impreza, moje urodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jsdolan5
Wczorajszy trening brzucha raczej lekki bo moja malutka siłownia musiała pomieścić moją córkę, mojego zięcia i mnie .
Wczoraj chyba sobie za bardzo pofolgowałem bo waga dziś pokazała 85,5 kg , a w niedziele kolejna impreza, moje urodziny



Chwała Tobie, że rodzinkę wdrażasz w ćwiczenia
Nagana za pofolgowanie, przecież ostrzegałem
Wszystkiego dobrego z okazji urodzin, po trzykroć zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2187 Napisanych postów 6169 Wiek 53 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 311147
Wszystkiego najlepszego, oby kontuzje omijały Cię szerokim łukiem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dziękuje bardzo Panowie. Przez ten okres do końca czerwca stawiam na ćwiczenia kalisteniczne a od lipca, no może od końca czerwca będę ćwiczył 5-3-1 według schematu jaki napisał mi Ajazy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12105 Napisanych postów 30528 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130878
Wypoczywaj tak jak będzie Ci się chciało
No i niech zawsze Ci się chce mimo zwiększonej liczby lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 964 Napisanych postów 8629 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 294424
Wszystkiego najlepszego!!

Kalistenika - jakiś plan będzie, czy freestyle, po prostu, żeby się poruszać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium