SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jsdolan5 - Konkurs Krata Na Lato 2017

temat działu:

Po 35 roku życia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30580

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Mimo tego że wczorajszy dzień miałem dosyć intensywny i wieczorem byłem wypompowany to jednak dzisiaj postanowiłem zrobić trening. Nie siłowy a bardziej kondycyjny trwało to około 35 - 40 minut ale spociłem się mocno .

Wyglądało to tak:
Rozciąganie i rozruszanie stawów

Super seria
Pompki / przysiady
5 s x 10 / 15 przerwa miedzy seriami 1 minuta

Bear Compleks
20 kg x 5s x 7p - 1 minuta przerwy miedzy seriami


Poczułem sie po tym treningu lekko zajechany ale wypociłem 0,6 litra Przed treningiem ważyłem 87,7 kg po 87,1kg
Będę takie treningi powtarzał .
Kurier przywiózł w końcu tłuszczomierz to zrobiłem pomiary, wygląda to tak:
Brzuch - 30mm
Udo - 10mm
Klatka piersiowa - 11mm
W sumie 55mm patrząc w tabelę dla mojego wieku jest to 19% tkanki tłuszczowej, tylko tak za bardzo nie wiem co to oznacza i co mi ta wiedza daje

Wrzucam jeszcze zdjęcie wagi i pomiary fetu na brzuchu. Łatwo sie tym przyrządem nie mierzy, chyba lepiej suwmiarkom, szajba miał rację







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 285 Napisanych postów 7707 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 118772
Rozpiske w stylu Cf. Spodobało się więc rób dalej.

Sport to zdrowie do póki nie robisz singli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Gwid
Rozpiske w stylu Cf. Spodobało się więc rób dalej.

Mi się tez spodobało , chyba będę coś takiego robił 2 razy w tygodniu. Gdzieś jeszcze chce zmieścić dodatkowe ćwiczenia na brzuch oprócz kółka. Coś tam wymyśle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak już znajdę swój, to mam obawy, że się połamie podczas tego mierzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 59 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 153396
jsdolan5

Kurier przywiózł w końcu tłuszczomierz to zrobiłem pomiary, wygląda to tak:
Brzuch - 30mm
Udo - 10mm
Klatka piersiowa - 11mm
W sumie 55mm patrząc w tabelę dla mojego wieku jest to 19% tkanki tłuszczowej, tylko tak za bardzo nie wiem co to oznacza i co mi ta wiedza daje



Nie wiem co masz za tabelkę ale wg mojej i samych pomiarów na brzuchu wychodzi inaczej,łapiemy się w tej samej grupie wiekowej od 51 do 55 lat i przy 30 mm moja tabelka pokazuje 31,2%

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 452 Napisanych postów 5813 Wiek 45 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 438654
Nie znam się na tych kratach i wycinkach całych, ale psa masz przedniego :)

This is the best deal you can get.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4723 Napisanych postów 10989 Wiek 51 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 552700
Preferencje miejsca odkładania tkanki tłuszczowej są różne, także w celu określenia poziomu bf najlepiej mierzyć się w kilku (kilkunastu) punktach
Spróbuj tu.
Przy pomiarze najlepiej byłoby gdybyś dwoma palcami chwycił fałdę i po uchwyceniu zmierzył grubość. Caliper to nie kombinerki

When you have to shoot...Shoot! Don't talk
Strava - https://www.strava.com/athletes/11696370

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
shadow78
Nie znam się na tych kratach i wycinkach całych, ale psa masz przedniego :)

Ładny prawda . Czteroletni Labrador. Wziąłem go od ludzi którzy wychodzili z nim tylko na siku i trzymali w łazience :'-(. U mnie ma do biegania ogród, własny pokój no i wycieczki . Jedno co czasami bywa uciążliwe to nie odstępuje mnie na krok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
_Szajba_
Preferencje miejsca odkładania tkanki tłuszczowej są różne, także w celu określenia poziomu bf najlepiej mierzyć się w kilku (kilkunastu) punktach
Spróbuj tu.
Przy pomiarze najlepiej byłoby gdybyś dwoma palcami chwycił fałdę i po uchwyceniu zmierzył grubość. Caliper to nie kombinerki


Pomiar zrobiłem tak jak piszesz tylko do zdjęcia żaby nie zasłaniać Trzymam samym fetomierzem . Pomiar robiłem według tabelki i instrukcji która była załączona do tego ustrojstwa. Czyli na brzuch udzie i klatce piersiowej stad te 51mm i stad według tabeli to 19%.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2142 Napisanych postów 4614 Wiek 62 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 530528
Dzisiejsza aktywność trochę inna niż zwykle. Chciałem przed pracą zrobić trening 5-3-1 ale moja małżonka "zagoniła" mnie do sprzątania . Uwinąłem się tak że udało mi się zrobić:

Rozciąganie i rozruszanie stawów
Kółko z kolan - tak dla odmiany, dawno nie robiłem
6s x 12p
Planki (deska)
5s x 40sek
skłony tułowia w przód z leżenia
5s x 12p

Trochę przećwiczyłem brzuch i tak sobie będę robił przez najbliższe 3 miesiące

Jutro dzień bez treningu. Jadę na Cieszyńskie na pogrzeb , potem na nocną dwunastkę do pracy. Następny trening dopiero w czwartek.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ghorta - Konkurs Krata Na Lato 2017

Następny temat

Nadine Konkurs Krata Na Lato 2017

WHEY premium