SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

joha - szybkie pytanie

Wysłana -
czesc. sprawdzi sie joha przy samych tr silowych? bf juz pon 10, chcialem sobie udowodnic ze bez cardio interwalow i hiit da sie zejsc dosc nisko, tylko mysle czy bez tych interwalowych wysilkow joha zda egzamin przy samym silowym, ktory w sumie jest troche interwalem bo przerwy leca maks 30s

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Spokojnie powinna się sprawdzić . Możesz próbować
Wysłana -
ok, podziekowal
Wysłana -
Jasne że tak - siłowe to najlepsza opcja na redukcji
Wysłana -
sporo osob wykonuje tylko trening silowy, ktory wspomagany jest johimbina i maja calkiem niezle rezultaty
nie jest powiedziane, ze suplement ten jest glownie przeznaczony do wykonywwania cardio czy interwalow w rozumieniu wysilku wpsomagajacego trening silowy
Wysłana -
no to elegancko. poprzednia redukcje pocisnalem lekko na wariata z wszelakimi tabatami i innymi wynalazkami, nie powiem, ze efekt byl wiecej, niz zadawalajacy, jednak teraz uznalem, ze czas sprawdzic, czy bez tej calej otoczki do treningu silowego da sie osiagnac podobny efekt. no bo skoro tak to po co dodatkowo obciazac cun i wywolywac jakis tam jeszcze dodatkowy stres metaboliczny. sie okaze za kilka tygodni.

a tak z innej beczki bym podpyal, co by nie zakladac kolejnego tematu. nie mam w sumie mozliwosci na wykonywanie wlewow dozylnych, a bardzo bym chcial suplementowac tad600. i tu mam pytanie - czy taki suplement jak np. gluthatione 250mg z Now Foods moze choc z 10% dac taki efekt, jak po wlewie? nie licze na wiecej, ale chociaz 10% efektu wlewu... co myslicie? czy to w ogole mozna zapomniec o czym kolwiek z taka tableteczka?
Wysłana -
Nie ma nawet co porównywać inna bajka
Wysłana -
juz lepiej wrzuc sobie NAC, ktora poniekat przeklada sie rowniez na poziom glutationu
Wysłana -
tak tez myslalem. a co do nac to leci on u mnie oraktycznie caly rok ok. 1g dziennie
Wysłana -
Ewentualnie pomyśleć o dodatku cystyny w diecie. Wiele osób właśnie dorzuca ja żeby wspomóc syntezę sgkutationu
Wysłana -
ale z tego co mi sie wydaje to cystyna to sa dwie czasteczki cysteiny polaczone czyms tam tak wiec dobrze rozumuje ze wystarczy zwiekszyc podaz cysteiny, jako aminokwasu?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź