SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem cienias ;(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
wszystko ok. ,ale moja klata to (jak to ostatnio king ,mówił "pięta achillesa")
nie chodzi o wygląd ale o siłe madafaka...chcę przerwać trening na masę i zacząć nowy cykl z kreatyną na siłę (wiem że później mi siła spadnie ale trudno...)
jak mam ćwiczyć żeby więcej wyciskać na ławeczce?
dodam że z jednym z moich kolesi ćwiczyłem łeb w łeb w takie same dni i takie same ćwiczenia,byłem silniejszy(i starszy) od niego ,zrobiłem cykl na kreatynie i go wyprzedziłem ze wszystkim,a teraz on bez niczego łyka mnie na wszystkich ciężarach i wiem że niczego nie brał ,o co tu ****a chodzi??? pieprzona genetyka...

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27250
Trening na siłę w wyciskaniu:
1. możesz spróbować metody ciężkoatletycznej:
mniej więcej - 50%CM/5 60%/3 70%/3 80%/1 90%/1 95%/1 100%/1 albo po prostu w każdej serii dodajesz 5- 10 kg
2. Potrenuj dynamikę wyciskania 60% CM x 3 powt x 8 serii Powtórzenia bardzo szybkie.

kingeri
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cykle siłowe są któtkie i bardzo intentywne. Charakteryzują się dużym stosowanym ciężarem(powyżej 70% 1RM), robieniem w seriach powtórzeń w zakresie 4-8. Można stosować system piramidowy, np. 10-8-6-4, i ruch wykonywać do załamania. Jeśli wyjątkowo zależy Ci na sile możesz zrezygnować z rozpiętek - są zbyteczne. Odstępy między seriami 2-3 min.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 381
stary, tylko progresywne przeciążenie, ciężar w górę, ilość powtórzeń w dół. to działa

sly

sly

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Chyba że łyknął cię gościu na niedozwolonym wspomaganiu o którm nie wiesz, a tym rozpaczasz.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Zapraszam do dyskusji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
na 100 nie Fighter ,za dobrze go znam
jak długo tak ćwiczyć miesiąc ,dwa?
co oprócz kreatyny byście polecali???

Zmieniony przez - Doctor w dniu 01-03-30 22:58:17

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Doctor ja tez teraz przeszedlem na male ciezary,przedtem rozgrzewka 130 kg teraz 80 kg i jest cool nie przekraczam 140 wwyciskaniu,ale za to masa zaczela isc w oczach,jestem zdania ze czeba co 5 miesiecy zmieniac ilosc ciezar i tym podobne
Mysle ze powinienes poprostu pocwiczyc malymi ciezarami ale za to z wiekszom ilosciom powturzen,przeciez nie idziesz na zawody w wyciskaniu tylko chcesz miec fajnom ladno klatke

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
King masz rację ,ale wiesz to trochę głupio jak nie mam siły więcej wziąć od innych a tymbardziej młodszych... :(

Wielebny Doctor Cienias

Zmieniony przez - Doctor w dniu 01-03-31 01:16:42

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
Doc ty przychodzisz na trening popisac sie czy pocwiczyc.
Ja tam olewam jak mi docina ktos czemu dzis takimi malymi ciezarami cwicze
cwicze po to zeby miec wielkie miesnie a nie silne,logiczne.

Aptekarz
Moderator dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Doc mosisz wybrac czy chcesz byc silny czy duzy i dobrze zbodowany. Ja tez kiedys cwiczylem tylko na sile ale w somie po co, w kwietniu mam zawody a po nich juz tylko trening na mase. Mniej kontuzji i co najwazniejsze lepszy wyglad.

Markus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 785 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 586
zbiliście mnie z tropu ;)

Wielebny Doctor Cienias

Nikt

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2366 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6196
Co jest Doctorku ? ))
Najlepiej moim zdaniem ćwiczyć cyklicznie ,to znaczy zacząc od małych ciężarów i sukcesywnie co tydzień je zwiększać ale bardzo powoli aż dojdzie się do maksimum -wtedy siłowka przez kilka tygodni (2-3 tyg.) ,tydzień przerwy i znów małe ciężarki.I tak w kólko -zapobiega to monotonii i zawiera w sobie wszystkie etapty treningu :wytrzymałość ,masa ,siła.
Moim daniem to rozwiązanie jest bardzo skuteczne.

Moderator dz. Trening
Pozdrawiam wszystkich!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wymiary

Następny temat

Trening na rzeźbę

WHEY premium