SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jest mi niedobrze co robic?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3578

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
blagam Was o pomoc,otoz pomoc mozecie Wy drodzy forumowicze , jesli tylko przestaniecie zadawac pytania czy witaminy sa potrzebne co lepsze witaminy czy booster no czy po animal paku przytyje i co to jest dieta.
Dziwi mnie ze w ogole chce wam sie czekac na odpowiedz ktora nie wiadomo czy dostanicie skoro wystarczy wejsc w podwieszone linki i przeczytac bo forum jest juz tak stare ze malo tematow nie jest poruszonych w nim odkad zostalo zalozone, dlaczego nie zadajecie pytan o jakies niekonwencjonalne metrody brania supli ladowania skladnikami odzywczymi itd , ja przez to mam problem z odnalezieniem tematu ktory by mnie zaciekawil bo gina takie w powodzi stron , dlaczego to forum nie moze byc ciekawe merytorycznie , tylko jest jakims abecadlem, czuje sie jakbym w sredniej zaczal sie uczyc ulamkow, czy kiedy szukacie jakiejs informacji w sieci to najpierw wolacie rodzicow by weszli wam na google a pozniej dali odpowiedz? jesli nie to dlaczego tu zachowujecie sie inaczej? to forum zyskaloby tak wiele gdyby wiedza jaka jest poruszana na codzien wnosilaby cos nowego, przeciez nauka ciagle sie rozwija i co chwile wychodza nowe fakty, moderatom byloby o wiele lzej nam tez bo zapewne nie tylko ja szukam czegos nowego ale jesli mam za tym przejzec 30 stron w ciagu tygodnia gdzie 90% to pytania w stylu po co mi bialko to wybaczcie ale nie mam czasu , przez co trace mie tylko ja ale i wszyscy , kazdy z nas ma swoje zycie a od takiego forum oczekuje sie ciekawych info a nie spedzania godzin w poszukiwaniu nowej info wsrod motlochu bezuzytecznych info, jak chcesz o cos zapytaj to zapytaj o ciekawe polaczenia srodkow moze tez przy okazji dowiem sie czegos nowego, ale blagam nie pytaj po raz setny o ladowaniu kreatyna gdy sama wyszukiwarka wywali ci tyle ze jest na kilka godzin siedzenia i czytania.

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
masz racje

ale po co to?

my to wiemy

nowi mają to głeboko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1536 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
racja racja ...

Ten dział powinien w ogóle tylko opierać się na ankietach samych gdzie się pytają osoby nie tak jak wyżej " co to białko i ile mi mięśni na nim urośnie " tylko oczekują na odpowiedź czy suple są dobrze dobrane do mnie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
zgadza sie do tego powinny dochodzic nowosci z suplementow , ciekawe artykuly , mixy , itd a sam dzial powinien byc ukrocony o takie blachostki a posty tego typu o ktorych mowimy powinny byc kasowane poniewaz podchodzilyby pod lamanie regulaminu ale to wymaga zmian , zmiany te bylyby tylko na lepsze i sam nie wiem i pewnie wielu dlaczego do tej pory tak nie jest, wygoda? brak woli?ciekawe ile osob tak mysli ile razy modzi mieli juz dosc, a moze sami moderatorzy zabraliby glos w sprawie? bo mozna cos zrobic i mysle ze juz najwyzszy czas inaczej do konca tak bedzie ponad 1000 stron czesto o niczym. Zechce ktos z modow zabrac glos czy nadal bedzie cisza i brak checi zmian? oczekuje jakiejs sensownej odpowiedzi Panowie w koncu to tez w Waszym interesie.

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
korystanie z tego forum, udzielanie sie, czytanie głupich tematów - nie jest obowiązkowe. Żale tego typu - stanowią spam - ponieważ naciągaja pewne fakty - a nie proponują żadnego realnego rozwiązania.

Jesli interesuje Cie jakaś kwestia - użyj wyszukiwarki, zajrzyj do podwieszonych, zauwąz że tamaty takie jak "glutamina - czyli przeznacz pieniądze na coź innego" - zyją swoim dość ciekawym zyciem i wiele sie mozna z nich dowiedzieć. Z definicji - takich tematów jest mniej - niz tematów odtworczych, prozaicznych - bo jest to forum dla wszystkich, i takie forum tworzą jego forumowicze.

Jako moderator dzialu usuwam nieraz i po kilkadziesiat postów/tematów w ciągu dnia, w statystykach przyznanych banów - ja i Knif'e jestesmy w czołwoce, W chwilach wolnych i w ramach mozliwosci wraz z resztą moderatorów supli - organizujemy konkursy, sledzimy aktywnosc innych forumowiczów i przyznajemy nagrody.

Jest tak jak jest - i mi się tutaj podoba, mimo ze nie jest idealnie. Taki urok tego forum i tego bardzo popularnego działu. I trzeba to przyjąc z dobrodziejstwem inwentarza. A rozpaczliwe apele nie zrobią tutaj na nikim wrażenia.

Zmieniony przez - faftaq w dniu 2009-10-07 22:40:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna + mleko

Następny temat

Ostrowia WPC 80 vs elite whey protein Isolate

WHEY premium