SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jesienne i zimowe porządki

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam

przed moją nieobecnością chciałbym poruszczyć jeszcze jeden temat - moderatorów i pogrubionych

jest to temat niewdzięczny i pewnie nieprzysporze tym sobie przyjaciół,ale ktoś to chyba wreszcie musi zrobić

moje propozycje do zdjęcia ze stanowiska moderatorów :

Odżywianie - Atomic - długo go nie ma na sfd

Suplementacja - Maku i kesieo - za mało sie udzielają

Moderatorzy - Ponownie Atomic i ponownie z tego samego powodu

Targowisko - duck-man - zniknął w momencie , gdy wybrał Glodcisa na Swego zastępce

Szatnia - nessip - brak od dłuższego czasu na forum

do reszty działów niebędę sie wypowiadał , bo bardzo żadko w nich goszcze albo jest w nich poprostu oki

jeśli popełniłem jakieś błędy lub czegoś niezauważyłem - prosze mnie poprawić.

pozostała jeszcze sprawa dawnych moderatorów,którzy nieudzielają sie z różnych przyczyn ( np kingkonkg )

według mnie powinno sie wprowadzić dodatkowe odznaczenie ( jakiś kolor czy coś ) dla x-mena , xeny , kinga i innym bez których forum niebyło by tym czym jest dzisiaj. według mnie jednak należy ich pozbawić funkcji dostepnych dla moderatorów.

dziwi mnie np osoba Fire. przestał on już być dawno modem , nieudzielał sie na forum, a tu widze jego artykuł w którym jest redem a w podpisie "moderator". dla mnie troche to dziwne. należy chyba coś z tym zrobić.



to by było chyba wszystko. wiem że pewnie część z Was sie zdenerwuje i zaraz posypią sie bluzgi pod moim adresem , ale napisałem to co myśle i to co zauważyłem. jeśli sie myle to poprawcie mnie w kulturalny sposób.

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7832 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 81052
bo z tym to troszke przesada, swoim dzialem powinno sie choc troche interesowac



"Trzeba się urodzić albo królem, albo głupcem..."

Moderator na emeryturze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
I tak dośc delikatnie się z tym problemem rozprawiłeś Hans

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
starałem sie jak mogłem jak modzi to poprą to trzeba tylko Mateo przycisnać i po ptakach



Moderator działu "Sporty Ogólnorozwojowe"

[ Biali nie potrafią skakać ]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Ja dorzuce skromnie do listy:

Rafal20

Zabiegał 3-4 miesiace temu bardzo o stanowisko moda po otrzymaniu tego statusu zniknął bezpowrotnie z aktualności



Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."


Zmieniony przez - finderx w dniu 2002-09-27 13:22:18

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
btw: Hans złap soga skoczku

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Przy okazji wnoszę o zdjęcie mnie z listy modów w "strongman i trójbuj siłowy" - miałem tam obok wiedzy Metrowca ubarwiać dział fotkami i newsami co też czyniłem przez pierwszy okres moderowania działu. Teraz nie jestem już tam aż tak aktywny jak dawniej i nie widze sensu blokować komuś z nowymi pomysłami stanowiska w ww. dziale.
Nie dysponuję także fachową wiedzą odnośnie treningów i diet strongów i trójboistów.
666 nadawał by się tam idealnie, choć już raz odmówił ze względu na ograniczenia czasowe. Może rozpatrzyłby sprawę ponownie ?


Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
No to i ja dorzucę moje 3 grosiki-osobiście nie pamiętam kiedy czytałem jakąś poradę kolegi Bst w Dziale Trening, kótrego jest on modem...???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
A dodam iż z jego profilu wynika że bywa on na SFD....???

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
Hans masz sogacza za odwage ,a poważnie dobrze ze ktoś wreszcie
poruszył ten delikatny problem - co do propozycji kolorów to popieram -
osoby zasłużone ,które z braku czasu już sie tak nie mogą udzielac powinny
miec inny kolor (to przeciez zaden problem ) ,a moderatorami muszą być osoby które sa czesto obecne i robią porzadek w działach - taka była przecież idea tej funkcji

Pozdrawiam

Kilop

Doradca w dziale Trening

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 30570 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49854
Jeszcze jedno - trójbój siłowy - (przez ó ) przepraszam za błąd w powyższej mojej wypowiedzi

Pozdrawiam. Tomek - moderator: Aktualności, Sportów ogólnorozwojowych, Nasze hobby, Strongman i trójbój siłowy.
"Nie mów tego, o czym należy milczeć, lecz nie przemilczaj tego, co należy powiedzieć."

Pozdrawiam - Tomek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Co do tych innych kolorkow to jestem za

<..............................>
Moderator "Naszych Zdjęć"
<..............................>

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do MATEO - A MOZE BY TROCHE POSPRZATAC?

Następny temat

odblokujcie mojego kumpla

WHEY premium